Pokušení

Pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433591/pokuseniM2WUbC-xFV-.jpg 5 31 9

Z nebes série

< 2. díl

Mykhail je jedním ze sedmi nejvyšších okřídlených v Helliportu. Díky svému chladnému a kalkulativnímu myšlení zaměřenému především na prostředky a cíle, se propracoval až na pozici generála. Je velice samotářským, kontrolovaným a bezcitným jedincem. Nic nedokáže proklouznout jeho pevnou kontrolou a disciplínou. Co se však stane, pokud se to přece jen podaří jedné drobné lidské pekařce? Mia vede svůj poklidný život bez větších dramat. Stačily ty z dětství, na která by nejraději zapomněla. Je milá a přátelská. Všichni ve městě ji mají rádi a je oblíbenou postavou komunity. Jednoho dne jí však v pekárně omdlí Khorramova družka, Andriana. Mie se podaří dostat Andy do nemocnice, kde se shodou okolností střetne právě s Mykhailem. Jaké asi bude jejich první seznámení? Dokáže Mykhail otevřít své chladné srdce obyčejnému člověku? Nebo vše nenávratně zničí? A co se stane, až se na světlo vynoří i Miina minulost?... celý text

anna7852
04.12.2022 5 z 5

Zhltla jsem oba díly během dvou dnů,nešlo se odtrhnout. Zamilovala jsem si ty okridlence,prostě wauuu.
Jen doufám že bude pokračování,preci nemůže nás autorka namlsat tolika uzasnaky a pak končit druhým dílem:O
To by od ní nebylo vůbec hezké,tak budu doufat-potrebuju další dávky v podobě operencu:)

zuzikis
28.06.2022 5 z 5

Druhý díl také nezklamal a možná jsem si ho užívala ještě více, protože Mykhail!!! Těším se na další knihy od této nové české autorky :-)

Iliss
10.07.2021 5 z 5

Tento díl byl ještě lepší jak ten první! Knížka byla skvělá a je mi líto, že si nemůžu hned přečíst další díl! :-D Doufám, že se dalšího dílu dočkáme. Doufám že další bude na řadě Jax! :-D

Grohlinka
17.05.2021 3 z 5

Příjemná oddechová knížka se zajímavým tématem, mě osobně se líbila o něco víc než první díl. Opět mi ale úplně nesedla hlavní hrdinka. Erotika v tomto druhu knih se mi líbí, ale uvažování hlavní hrdinky, kdy jedna kamarádka leží vážně zraněná v nemocnici a druhé málem nestihne jít na pohřeb, protože řeší pouze své mokré kalhotky mi nepřijde v pořádku ani v milostných románech. Nicméně se těším na další knihu, autorka nám představila několik vedlejších postav, které by si určitě zasloužily svůj vlastní příběh.

bellass1864
20.09.2020 5 z 5

Moc krásná knížka. Snad bude brzy další díl. Jediná věc co mě trochu štvala byla malá komunikace mezi hlavními postavami, asi stokrát si řekli musíme si promluvit, ale pořád se to odkládalo a byla jedna sexuální scéna za druhou. Těch mohlo být trochu méně a více se autorka mohla zaměřit na jejich vztah. Ale jinak nemám co vytknout.

martineknatasa
25.08.2020 5 z 5

Moc pěkné. Nejsem zklamaná.

levap
03.06.2020 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal vůbec jsem se při čtení nenudila bylo to prostě počteníčko od začátku až do konce a budu doufat v brzké pokračování

Dee69
20.04.2020 5 z 5

Pokiaľ som pri prvej časti série mala nejaké výhrady, v druhej nemám vôbec žiadne. Autorka sa s dejom vyhrala viac, postavy boli sympatickejšie a kniha sa čítala plynule a rýchlo. určite odporúčam.

brendiska
17.02.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha a velmi dobře popsaný příběh. Je tam vše co od takového příběhu očekáváme - romantika, sex, napětí, trochu akce apod. Dostali jsme i náhled na další potenciální postavy a jejich příběhy, takže skutečně doufám v další knihu z tohoto světa. A je super, že víme co se dál děje s hlavními postavami z minulé knihy

sex láska erotika napětí andělé česká fantasy fantasy postapokalyptické romány

Kateřina Plachá
česká, 1985