Zkáza z nebes

Zkáza z nebes https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347051/bmid_zkaza-z-nebes-w0j-347051.jpeg 4 35 11

Z nebes série

Byl to den, který měl být původně koncem světa. Ve skutečnosti však končil svět takový, jaký jsme ho znali a byli na něj zvyklí. Toho, co patřil pouze nám, lidem. Byli jsme tím nejsilnějším druhem na planetě. Nepřemožitelní. Vše, čemu jsme kdy věřili a rozuměli, se ale v jednom okamžiku úplně změnilo. Celá léta se předpokládalo, že se člověk nakonec vyhubí sám. Nikdo ovšem nečekal, že nejkratší den v roce, slunovrat, se stane zároveň tím nejdelším dnem ze všech. Osudným dnem, kdy na Zemi sestoupili oni. Zkáza z nebes.... celý text

zuzikis
zuzikis
28.06.2022 5 z 5

Kniha mě překvapila. Na toto téma jsem četla už více knih a tato vůbec nezklamala svým příběhem. Je to pohodové čtení, romantika spolu s fantasy dějem, co si jen dalšího přát? :-) :-) Bavilo mě to.

Iliss
Iliss
09.07.2021 5 z 5

Byla jsem velice mile překvapena! Kniha byla skvělá a moc mě bavila! Určitě doporučuji přečíst. Hned se vrhnu na další díl :-)

Grohlinka
Grohlinka
16.05.2021 3 z 5

Milá oddechová knížka od české autorky, vždycky koupí ráda podpořím začínající české autory. Jediné, co mi vadilo, byla hlavní hrdinka. Rozhodně si přečtu i další díl.

Michalka24
Michalka24
13.03.2021 5 z 5

Skvely pribeh,od knihy som sa nevedela odtrhnut,tak ma to pohltilo. Samozrejme hned pokracujem dalsou knihou.

lusitta05
lusitta05
20.01.2021 4 z 5

Zaujímavé čítanie, zaujímavý svet, síce dosť sexu, ale to som aj očakávala. Na ďalší diel som zvedavá.

bellass1864
bellass1864
20.09.2020 5 z 5

Krásná čtivá knížka. Je to úplně něco jiného než ty fantasy knihy co tu byly. Určitě stojí za to přečíst.

martineknatasa
martineknatasa
24.08.2020 5 z 5

Chvíli mi trvalo, než mě to chytlo, ale..... stalo se. Hned jsem šla na druhý díl, ještě lepší. Těším se (zda bude pokračování) již předem.

AKO
AKO
22.06.2020 5 z 5

Úžasná kniha, která mě velmi bavila a měla zajímavý děj.

Dee69
Dee69
20.04.2020 3 z 5

Pokiaľ sa jedná o fantasy žáner väčšinou siaham po zahraničných autoroch. Po adriane Michálkovej, je táto kniha príjemným prekvapením. Chvíľu mi trvalo sa do nej začítať, ale zhruba od polovice to začalo byť celkom zaujiímavé čítanie. Odporúčam milovníkom anjelských fantasy, ktorí nepohrdnú štipkou erotiky :)

levap
levap
10.01.2020 5 z 5

Kniha mě chytla od samého začátku přesto že jsem nevěděla co čekat,protože téma andělé moc nevyhledávám ale byla jsem mile překvapena jak skvělé čtení to bylo a už se těším na druhý díl

brendiska
brendiska
23.07.2017 5 z 5

Četla jsem už jako fanfiction po jednotlivých dílech a naprosto mě dostalo. Když se přestaly objevovat další díly, byla sem celkem nešťastná a s drtivou pravidelností kontrolovala změnu. Když jsem náhodou vygooglila že bylo vydáno jako ekniha, byla sem nadšená a konečně mohla dočíst. Za mě velmi zdařilé fantasy, podobné Bratrstvu černé dýky - každý kdo má rád tuto serii se určitě začte i do Zkázy z nebes