Marta1996 Online Marta1996 komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Výborná kniha/audiokniha, při rozhovorech mě popadalo tolik emocí od vzteku,lítost až obrovský smutek. Doporučuji. Určitě se pustím do dalšího poslechu knihy od autorky Mezi dvěma Kimy.

10.10.2023 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Po poslechu dosavadních třech knih od autorky, jsem unesená světem, postavami, příběhem, furt nemůžu uvěřit, proč jsem tak otálela s knihami. Prostě nádhera. Moc bych si přála, aby v nejbližším čase vyšla další kniha, ale chápu že tak skvělý příběh vzniká pomalu, proto vím že se čekání oplatí a já budu doufat že narazím na další knihy, které mě tak nadchnou jako tyto.

07.09.2023 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Filmy jsem viděla x krát, knihy jsem se rozhodla číst až teď. Dostala jsem komplet knih od Ježíška a jsem naprosto uchvácena ! Přečteno během tří dnů. Nemohu se dočkat až se pustím na další díl !

06.01.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Mohu jenom doporučit, děj byl svižný, detektiv Hunter byl skvělí a já hned jdu na další knihu od autora.

16.06.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

První moje kniha od autora a ano jsem spokojená. Určitě doporučuji,přidala jsem na seznam další jeho knihy.

22.06.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Znovu jsem spokojená. Nejprve jsem si ze zvědavosti objednala jen první tři díly detektiva R.H. z Levných knih. Už na začátku této knihy jsem si sehnala zbylé knihy a poslední knihu autora taktéž ! Mohu jenom doporučit !!

18.06.2020 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Jak už je tady psáno - těžká kniha na přečtení, takže jsem sáhla po poslechu. V aplikaci Audioteka a můžu s klidem napsat že to je úžasný počin. Kniha je skvělá, ta atmosféra, postavy (kladné a i to především záporné), určitě si poslechnu další díly. Myslím že velké nadšení pochází i z toho jak je kniha načtena a zpracovaná. Doporučuju.

10.02.2024 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jo tohle můžu, rychlý, dobře napsaný a hlavní postava detektiva žena, za mě plný počet. Další kniha už na mě čeká.

01.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Líbí se mi styl psaní autorky, humorné, drzé, milé.
Jsem ráda že jsem knihu četla, ale i nadále bude u mě první v žebříčku kniha Kulti. Hlavně pro sportovní prostředí. Do budoucna doufám že se přeloží vícero knih od této autorky.

19.05.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Knihu jsme koupila v akci 3+1, vybírala jsem podle obalu a můžu říct jo! Líbila se mi a už se nemohu dočkat další knihy detektiva W.P

13.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Můžu říct že jsem až překvapená jak se mi kniha líbila. Bylo to hezké, milé. Pohled na život ve Skandinávii se mi moc líbil...
Prostě super oddechová kniha. Určitě si přečtu i další v sérii

21.05.2020 5 z 5

Kdo krade dětem čtení Kdo krade dětem čtení Jiří Kreč

Knihu jsme si půjčila v knihovně. Večer jsme ji četla klukům a ne jen oni byli nadšení, ale i já. Krásné čtení a rodičům doporučuju, pořídit pro dítka.

08.11.2022 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Po dlouhé době jsem si opět přečetla něco od autorky a nejsem zklamaná. Příjemná změna žánru. Těším se na další knihu od autorky na kterou čekám. Pravda nebo lež

20.06.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tahle kniha mě bavila! Je to moje první kniha od autora a určitě si přečtu další.

09.06.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Dobře, bylo to milé, asi bych snesla tak o 200 stran méně, ale i tak hezké čtení.

07.06.2020 3 z 5

Stínové eso Stínové eso Amanda Foody

Já jsem spokojená, hříšné město - kasina, nevěstince, gangy - prostě super.
Hlavní dvě postavy ?
Levi si mě získal hned na úvod u Enne mi to trvalo pár kapitol než se holka sebrala, ale na konci jsem nemohla odtrhnout oči od stránek ! Doufám že pokračování bude brzo.

(Autorka píše skvěle)

28.02.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Krásné, knihy od autorky jsou super, milé a hlavně plné romantiky a sebepoznání

11.11.2020 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Tenhle díl se mi líbil více než první, už jen odhalení Amélie o svém narození. Nápad zaplaveného hřbitova byl super! Běhal mi mráz po zádech.

07.07.2020 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Tak jo, můžu říct že po dlouho době jsem četla něco co mě chytlo od začátku :)

30.03.2024 5 z 5

Železný vlk Železný vlk Siri Pettersen

Už je to nějaký ten čas, co jsem knihu četla. Koupila jsme si jí, když to byla novinka, ale stále mám příběh v paměti i s hlavní hrdinkou. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, za mě jedna z lepších knih co jsem kdy četla.

08.11.2022 5 z 5