Království

Amelia Grayová restauruje staré hřbitovy a píše blog o všem, co souvisí s tradicí pohřbívání na americkém Jihu. Kromě toho má také schopnost vidět duchy, o čemž však – na rozdíl od těch prvních dvou věcí – málokdo ví. Poté, co se málem stala obětí pomateného vraha, vezme Amelia zakázku na obnovu starého hřbitova v městečku Asher Falls v Jižní Karolíně. Brzy však začíná mít neblahé tušení, že se zde ocitla z úplně jiného, mnohem temnějšího důvodu… Proč se na dně Zvonkového jezera nachází ještě jeden hřbitov? Proč to Ameliu pořád táhne ke hrobu, který objevila v lese? Jako by Asher Falls, tomu chřadnoucímu království, někdo sežral duši. Lidi, domy, dokonce i samotný vzduch, všechno jí zde připadá poskvrněné, nasáklé zlem. K obnově může dojít ale jedině tehdy, pokud nejprve Amelia objeví pravdu. Pravdu o Asher Falls – i pravdu o sobě samotné… Druhý díl z vynikající série Amandy Stevensové o Hřbitovní královně, který doslova uchvátil čtenáře po celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180039/big_hrbitovni-kralovna-kralovstvi-yHc-180039.jpg 4.5637

Hřbitovní královna 2.

Literatura světová, Horory, Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub

The Kingdom, 2012

Kniha Království

Erlif

Asi jsem divná, když tak čtu ty komentáře... Já se u čtení nebála vůbec, chyběl mi tu Devlin. Za horor bych knihu určitě neoznačila.
Líbilo se mi, že se o Amelii člověk dozvěděl něco zase víc. Úplně špatná kniha to nebyla, ale pro mě to byl spíše průměr a typ knihy, u které nebudu za pár měsíců vědět, o čem byla.

Magrata15

Další hřbitov k rekonstrukci, další osudový, i když zapovězený muž a v hlavní roli Amelia.
Tentokrát se to duchy a tajemnými démony jenom hemžilo a místy to bylo i dost strašidelné.
Tahle kniha se mi líbila o trošku víc, než předchozí. Baví mě to,jdu na další díl.

lenka7348

Tohle jsem nečekala, a teď mám v hlavě jen jednu myšlenku: Jak to, sakriš, bude dál? :-D

Iva B.

První díl se mi líbil hodně, dost mě to překvapilo, myslím, že nejsem zrovna cilovka.. nicméně mě to navnadilo a chtěla jsem si přečíst i další díl :). Překvapivě mě to opět hodně bavilo, bylo to napínavé až bych řekla i strašidelné, dozvíme se zase něco více o Amelii a jejím "daru" o tom, kdo je.. Trochu mi tam chyběl Devlin z prvního dílu, doufala jsem, že se to někam posune nebo nějak vyřeší.. no vypadá to, že budu muset sáhnout po dalším dílu a docela se na to těším...

MíšaS.

Vůbec mi to nebavilo. Bohužel mám půjčené všechny díly na dovolenou, tak budu v sérii pokračovat, ale asi to vezmu trochu letem světem...

milena8281

Tento díl mi přišel až trochu hororový. Na místě hlavní hrdinky bych se asi hodně bála. A docela se těším, s čím přijde autorka příště.

harena

Také si myslím, že nejsem tak úplně cílovka, ale mně se tato fantasy pohádka a horor pro ženy moc líbil. Pobavila jsem se, odpočinula a ještě navíc jsem napnutá, jak to bude s Thanem a Devlinem. Teď to bylo trošku strašidelnější, než první díl, tak jsem zvědavá, co se na hřbitovní královnu vyřítí ve třetím díle.

Lena78537

Pání, ač nejsem úplně cílovka, moc se mi tato série zatím líbí. Rozhodně pro mě ještě lepší, než první díl. Těším se na další :)