Markéta948 Markéta948 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je pro mne zatím nejlepší od této autorky. Doporučuji přečíst.

01.03.2021 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha přečtena jedním dechem. Líbil se mi odlišný pohled jak od Daphne tak od Amber. Doporučuji.

24.06.2022 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tuto knihu jsem četla jedním dechem. Pěkně psané. Smutné. Doporučuji.

01.03.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Kniha se mi četla velmi dobře. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Vyhovoval mi styl psaní a krátké kapitoly. Kniha měla spád a skvělý děj. Samozřejmě nečekaný konec. Vřele doporučuji.

23.11.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Knihu tohoto žánru jsem četla poprvé a velmi se mi líbila. Četla jsem ji jedním dechem. Děj je napínavý a každou stránkou nepředvídatelný. Doporučuji.

11.07.2021 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Těšila jsem se na nový příběh od této autorky. Hanou a Slepou mapou nasadila vysokou laťku a myslela jsem si, že si ji udrží. Ze začátku jsem chtěla knihu odložit, ale po přečtení hodnocení jsem ji dala šanci. Asi jsem zklamaná. Jak již v komentáři bylo zmíněno toto téma je už tolikrát napsané a ničím jiným mě neupoutal. Hned se mi vybavily Vrána od autorky Dvořákové. Možná kdybych neměla načtené takové podobné příběhy, tak by mě to zasáhlo více. Doufám, že další novou knihou se vrátí do svých "psaných kolejí".

21.04.2023 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné čtení. Kniha mě velice bavila, upřímně jsem se místy rozesmála. Od tohoto autora nejlepší kniha, kterou jsem četla. Doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Tato kniha mě velice zasáhla. Čtivá, zdrcujici, napivana. Určitě se k ní jednou zase vrátím. Doporučuji přečíst.

03.03.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak to je KNIHA! Nečekala jsem, že bude až tak dobře napsaná. V půlce jsem myslela, že vím jaký bude konec, ale pěkně jsem se zmýlila. Jde vidět, že autorka je z oboru a vše co psala, jsem jí věřila. Nahánělo mě to hrůzu. V jednu chvíli, jsem knihu odložila, protože jsem nechtěla ať se "to" stane. Mám půjčenou druhou knížku této autorky a hned se na ni vrhnu.

17.10.2023 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Jedná z nejlepších knih s touto tématikou. Určitě by neměla chybět těm co je toto téma zajímá. Skvělé napsáno. Nemám co vytknout. Doporučuji.

11.04.2022 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Téma knihy se mi líbilo. Část Avery byla méně zajímavá. Myslím si, že "milostná" zápletka tam vůbec nemusela být. A co nešlo přehlednou byly překladatelské chyby.

01.05.2021 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tato kniha mě velice zasáhla. Čtivá. Místy mi nedělalo dobře popsání děje - ta hrůza co se stala. Nikdy nepochopim. Vyhledávám knihy s podobnou tématikou a tahle pro mě byla "nejlepší". Dlouho budu vstřebávat dojmy, které ve mě kniha zanechala.

19.03.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí díl se mi z této série líbil nejvíc. Poutavý od začátku. Zaujalo mě, že se řešila minulost hlavní hrdinky a tím pádem nám ji autorka více vykreslila. Těším se na další díl.

23.10.2021 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Napínavý čtivý příběh. Plný zápletek. Velice mě kniha bavila číst. Žádné nudné pasáže. Doporučuji.

23.04.2022 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha se mi četla dobře. Taková oddechovka. Klasický děj s jasným závěrem. Kniha nenadchla, ale stojí za přečtení. Kdo má rád lékařské prostředí, tak se kniha bude líbit.

21.03.2021 3 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Pěkné oddechové čtení. Kniha mě zaujala hned od začátku. Určitě dám prostor dalším knihám této autorky.

25.04.2022 4 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Mam ráda knihy této autorky. Jsem pro mě příjemná relaxace. Čtivé, poutavé.
Tato kniha byla poutavá a dobře se četla.

03.03.2021 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tuto knihu jsem četla na doporučení. Oddechovka u které nemusíte přemýšlet. Bavila mě první část, kterou jsem si přečetla. Po "otočení " knížky, jsem se místy musela nutit, abych ji dočetla, protože jsem věděla, jak to "asi" proběhne. Ve výsledku je kniha čtivá a věřím, že si najde své fanoušky.

01.03.2021 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Zajímavý příběh a téma. Kapitoly, které popisovala Elisabeth za mě byly zbytečné a vznešené úvahy jedné prababičky jsem nečetla vůbec. Možná bych knihu v půlce odložila, ale zajímal mě konec.

09.07.2023 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha mě nějak nenadchla a ani neurazila. Mám ráda stručné jasné kapitoly, ale tady se mi to zdálo až moc. Děj byl fajn. Ideální knížka na odreagování na deštivé odpoledne.

10.03.2023 3 z 5