MalejTucnak MalejTucnak komentáře u knih

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Četla jsem sice už hodně dávno, ale pamatuji si, že se mi kniha vůbec nelíbila. Děj se táhl, zdál se být nekonečný. Znovu už bych si ji rozhodně nepřečetla.

08.03.2020 1 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

08.03.2020 1 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Howe

Pamatuji si, že mě příběh moc nenadchl, ale protože je to už hodně dávno, chci jí dát ještě šanci a přečíst si ji znova.

08.03.2020 3 z 5

Velká ryba Velká ryba Daniel Wallace

Děj si už moc napamatuji, ale vím, že se mi kniha (i film) moc líbila a určitě si přečtu znova.

Osudná jízda Osudná jízda Christophe Léon

Kniha nepatří k těm nejlepším, co jsem kdy četla, ale určitě není špatná.

08.03.2020 4 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Četla jsem už dávno, ale určitě mám v plánu si ji přečíst znovu.

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Četla jsem už dávno, ale dvakrát a pamatuji si, že se mi kniha moc líbila. Určitě mám v plánu ji přečíst znovu.

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

První jsem byla trochu zmatená, protože děj přeskakuje mezi dětstvím, dospíváním a dospělostí a nevíte, která ze sester zrovna vypráví, ale rychle jsem si zvykla a pak jsem se od knihy nedokázala odtrhnout. Četla jsem ji už dvakrát, velmi emotivní příběh s nádherným popisem přírody.

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

08.03.2020 5 z 5

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už čtyřikrát a miluji to. Knihy (i filmy) Harry Potter si mě navždy získaly. Tohle je můj nejoblíbenější díl.

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

08.03.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už dvakrát a nemám co vytknout.

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Knihu jsem sice četla už dávno, ale pamatuji si, že jsem z ní byla nadšená a určitě mám v plánu si ji přečíst znovu. Moje nejoblíbenější autorka.

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding