Beznadějný případ?

Silný příběh o lásce, loajalitě, rodině a spravedlnosti Jedné tmavé noci je v zambijské Lusace brutálně znásilněna nedospělá dívka. V šoku je dopravena do nemocnice a není schopna promluvit. Její totožnost je tajemstvím... Na pomoc při pátrání je povolána Zoe Flemingová, mladá americká právnička, idealistka, která prací u neziskové organizace neohroženě bojuje proti sexuálnímu násilí páchanému na zambijských dětech. Během pátrání se mezi ní a policejním důstojníkem Josefem Kabutou vytváří pracovní vztah, jenž překvapivě přerůstá v lásku. Zatímco se vyšetřovatel a právnička po krůčcích blíží k pravdě, je stále těžší získat zásadní informace o minulosti oběti a motivech zločinu a Zoe je přinucena radikálně změnit svá očekávání týkající se lásky, věrnosti, rodiny – a zejména smyslu pro spravedlnost. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171596/beznadejny-pripad-171596.jpg 444

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Garden of Burning Sand, 2013

Kniha Beznadějný případ?

zdendula31

Silný příběh,skvěle napsáno.

Alexxxka

Moc se mi do toho nechtělo, knihu už m v knihovně dlouho. Díky Výzvě - Strom na obálce jsem po ní sáhla a jsem opravdu hodně překvapená. Příběh strašně zajímavý, uvěřitelný, moc hezky se to četlo. A i když jsem zvažovala, tě bych ji pak poslala dál, tak si ji nechám. Ráda doporucim a třeba se k ní někdy i vrátím.

Liana
13.04.2021

Knihu musím hodnotiť 5 hviezdičkami. Napriek tomu, že sa venuje vážnym témam a nesie v sebe hlboke posolstvo pre nás všetkých, napriek tomu je písaná ľahko, svižne a veľmi pútavo. Odporúčam.

Arsi
06.06.2020

Silný příběh, zajímavé téma. Trochu se rozjela až v polovině.

MalejTucnak
08.03.2020

Četla jsem sice už hodně dávno, ale pamatuji si, že se mi kniha vůbec nelíbila. Děj se táhl, zdál se být nekonečný. Znovu už bych si ji rozhodně nepřečetla.

Pajina68
03.03.2020

Při čtení téhle knihy jsem byla fakt ráda, že žiji v civilizovaném světě, kde ženy jsou brány jako lidi a ne jako věc, se kterou si muži mohou dělat, co se jim jen zlíbí.

babiočka
18.05.2019

Kniha se četla dobře, ale celkový dojem mi zkazilo množství zbytečně uváděných podrobností (např. vyjmenovávání každé ulice či silnice) a politické pozadí.
Předchozí knížka KROKY KE SLUNCI mě zaujala víc.

1Maja1
26.03.2019

Nejdříve jsem byla knihou zklamána. Styl psaní mi připadal příliš jednoduchý, jakoby poplatný současným čtenářům, aby se kniha snadno četla. Asi od druhé třetiny mě děj knihy strhnul a dočetla jsem ji plná napětí.