Ta druhá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přitažlivá televizní reportérka Jill připravuje s úspěšným chicagským právníkem Davidem Plumleym interview o rozvodech. Oba se vzájemně přitahují......

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93257/ta-druha-mU6-93257.jpg 4267
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Other Woman, 1982

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Ta druhá

Přidat komentář
biairicia
20. září

Jako fajn, ale to je vše. Celkem dobře se kniha čte. Ale vlastně je trošku nudná a o ničem. Uživatelka mariva mi mluví z duše :) Konec je skutečně useknuté logické vyústění.

mariva
08. dubna

Knížka mě dost zklamala. Od autorky jsem zvyklá na lepší, napínavější knihy, většinou s překvapivými zvraty v závěru, kdy je najednou všechno úplně jinak, než to celou dobu vypadalo. Tady je vše od začátku předvídatelné a závěr je jen logickým vyústěním děje, navíc stručně vyjádřený na posledních dvou stranách. Kniha se sice celkem dobře četla, ale nic zajímavého a překvapivého nepřinesla.

Verr644
09. března

Nic moc.. Jill mi skoro celou knizku lezla hrozne na nervy

pingu1
03. března

Psychologický román o lásce, nevěře a následcích.... Taková ze života :-)

Ladyhawke1983
09. února

Jedna z mých prvních tří knih od Joy Fielding, z oblasti opuštěných žen, vyrovnávající se s odchodem manžela za jinou ženou. Dobře se četla, ale konec mě trochu zklamal.

MirkaProk
30.12.2018

Kniha nebyla úplně špatná, ale i přesto mi dlouho trvalo, než jsem ji přelouskala a to je to přitom tenká kniha. Začátek byl pro mne nezáživný a vlastně celá kniha byla pro mne taková nějaká rozvleklá a pořád jsem nějak čekala co se stane a ono se vlastně skoro nic nestalo. Znovu už ji nikdy číst nebudu.

Owain
26.12.2018

Bylo to napinave, ale cekala jsem od konce neco vic, nejake dalsi vyusteni situace trojuhelniku popr. trochu dokonceni pribehu o Beth. Kazdopadne kniha me bavila.

Stanislava27
19.11.2018

Výborna kniha

1