Soud padlých andělů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brek Cuttlerová má všechno – milovaného manžela, roztomilou dcerku a úspěšnou právní praxi. Jednoho dne o všechno jako mávnutím proutku přijde. Ocitne se na osamělém železničním nástupišti, má zakrvácené šaty a nemůže si ani za nic vzpomenout, jak se tam dostala. Nabízí se jediné vysvětlení. Je mrtvá. Uvázla mezi světy na záhadném místě, kde žijí lidé z její minulosti. Jen co se však dozví, že ji sem poslali proto, aby vstoupila mezi ty, kteří obžalovávají a obhajují duše u Posledního soudu, její naděje na útěk pohasne a nahradí ji strach z budoucnosti. Uvědomí si, že nejdřív se musí postavit tváří v tvář hrozné pravdě o své smrti. Když nečekaně zjistí, že před soudem stojí ona sama, dozví se překvapující odpověď na snad nejdůležitější otázku ze všech: Kdo je skutečným posledním soudcem našich životů? -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155086/soud-padlych-andelu-wap-155086.jpg 3.2141
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)
Orig. název

The Trial of Fallen Angels, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Soud padlých andělů

Přidat komentář
maličkán
11.12.2020

Tak tahle kniha pro mne byla omyl. Dávám jednu hvězdičku za pěknou obálku. Přečetla jsem ji, jen proto, že nenechávám rozečtené knihy. Ale bylo to pro mně moc složitě napsáno. Sem tam nějaký příběh zaujal, ale jako celek katastrofa. Hned jsem ji darovala do knihobudky.

Missul
14.06.2020

Moc zajímavá a krásná myšlenka. Přečetla jsem ji jedním dechem.


MalejTucnak
08.03.2020

Četla jsem sice už hodně dávno, ale pamatuji si, že se mi kniha vůbec nelíbila. Děj se táhl, zdál se být nekonečný. Znovu už bych si ji rozhodně nepřečetla.

Frenkis
04.03.2020

Bohužel ani po 100 stránkách mě kniha nezaujala a nijak nelákala abych jí četl dál, proto jsem jí odložil.

Lenkazahal
27.02.2020

Začátek knihy mi přišel fajn... Po nějaké době mě přestala bavit a odložila jsem ji...

silvia6227
13.02.2020

V celku dobrý príbeh. Na začiatku ma to veľmi chytilo ale čím ďalej som šla, tým to bolo pre mňa nudnejšie. A hlavne od konca som očakávala viac...

Zuzi98
26.01.2020

Tak z této knihy mam dost smíšené pocity. Děj sám o sobě dobrý, líbilo se mi propojení jednotlivých životů postav. Co se mi nelíbilo, byl přehršel nábožensky filozofických myšlenek, které podle mě byly tak překombinované, že si čtenář ani nedokáže tu celou filozofii nějak ucelit,teda aspoň já to nedokázala a tyto pasáže mě hlavně také svou délkou nudily.
Nápad dobrý, ale zpracování zas až tak ne.

Katri
15.01.2020

Tato kniha je jedinečná, zajímavá a vypráví originální příběh. Ačkoliv je podtržená melancholickým nádechem, rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla. Myslím, že nadchne každého, kdo se zajímá o "věci mezi životem a smrtí," a rozhodně doporučuji.

1

Autor knihy

Kniha Soud padlých andělů je v

Právě čtených13x
Přečtených206x
Čtenářské výzvě9x
Doporučených5x
Knihotéce118x
Chystám se číst102x
Chci si koupit15x