Soud padlých andělů

Soud padlých andělů
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155086/bmid_soud-padlych-andelu-wap-155086.jpg 3 166 166

Brek Cuttlerová má všechno – milovaného manžela, roztomilou dcerku a úspěšnou právní praxi. Jednoho dne o všechno jako mávnutím proutku přijde. Ocitne se na osamělém železničním nástupišti, má zakrvácené šaty a nemůže si ani za nic vzpomenout, jak se tam dostala. Nabízí se jediné vysvětlení. Je mrtvá. Uvázla mezi světy na záhadném místě, kde žijí lidé z její minulosti. Jen co se však dozví, že ji sem poslali proto, aby vstoupila mezi ty, kteří obžalovávají a obhajují duše u Posledního soudu, její naděje na útěk pohasne a nahradí ji strach z budoucnosti. Uvědomí si, že nejdřív se musí postavit tváří v tvář hrozné pravdě o své smrti. Když nečekaně zjistí, že před soudem stojí ona sama, dozví se překvapující odpověď na snad nejdůležitější otázku ze všech: Kdo je skutečným posledním soudcem našich životů? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Trial of Fallen Angels , 2012

P.ary
30.09.2013 3 z 5

Na knihu jsem se hrozně dlouho těšila, přiznám se, čekala jsem od ní asi něco jiného, a proto jsem byla trochu zklamaná. Při čtení jsem se přistihla, že chvílema nevim o čem čtu a kolikrát jsem jednu stránku musela přečíst dvakrát. Některé části byli zajímavé a čtivé. Závěr byl opravdu nejlepší... Co si vyberete - odpuštění nebo spravedlnost?

Pets
23.09.2013 3 z 5

Některé pasáže jsou opravdu velmi čtivé, některé nudnější. Závěr byl podle mého nejlepší, a autorův pohled na spravedlnost a odpuštění byl zajímavý.

Jakeneg
14.09.2013 3 z 5

Souhlsím s Posli, kniha je tak trochu komplikovanější a zřejmě vyžaduje důkladnější pročítání. Od druhé poloviny mě tak trochu začala nudit a dočetl jsem ji jen proto, že nerad nedočítám rozečtené knihy. Osobně dávám 3 (-) hvězdy.

Posli
04.09.2013 3 z 5

Brek jsem si ze začátku celkem oblíbila, ale časem mi začala lézt na nervy. Čekala jsem něco úplně jiného, ale nevadí. Sice nejsem na filozofické kecy zvyklá, ale nad tímto jsem se celkem zamyslela. Vždycky mě bavily jen části příběhu. Líbily se mi například jednotlivé zážitky a příběhy různých duší. Samotný pobyt v Šemaji mě moc nebavil a snažila jsem se to číst rychle, protože jsem u toho lehce ztrácela pozornost, tak jsem se radši snažila, abych to měla rychleji za sebou. Konec byl zajímavý a pěkný, ale musím se přiznat, že mi hned ze začátku nedošlo, co se stalo, protože jsem četla rychle a moc to nevnímala, ale pak jsem si pár posledních stránek znovu projela a bylo mi to jasné. Odpuštění nebo spravedlnost? Opravdu zajímavý příběh:)

bookcase
21.08.2013 3 z 5

Po slibném začátku divné pokračování. Nezaujalo mě to, příliš roztahané, příliš vysvětlující, příliš filozofické. Čekala jsem něco jiného.

Andulino
11.05.2013 5 z 5

Tato kniha byla opravdu úžasná! Představte si sami sebe v situaci, kdy se probudíte na nádraží a zjistíte, že jste mrtví. Co teď? A navíc je všechno kolem vás divné. A hlavně - nevíte, jak se vrátit zpátky a vlastně tomu hloupému snu ani nevěříte... Jako čtenář jsem chtěla vědět, co se Brek stalo, takže jsem četla dál a dál. V knize je nám představeno mnoho dalších postav, které jsou určitým způsobem s hlavní hrdinkou spojeny. Jak, to budete zjišťovat v průběhu. Je pravda, že postav a jakýchsi zlomků z minulosti je tu spoustu. Ale kdo má rád tajemno a brilantně popsané postavy, je to kniha pro něj! Ke konci knihy se zde objeví i jakési polemizování ohledně náboženství. Také je zde značnou měrou popsán holocaust a historie 2. světové války, takže i nadšenci do historie by si měli z této knihy něco odnést. A určitě vás tato kniha donutí přemýšlet... Doporučuji!

kneslova
10.05.2013 5 z 5

Včera jsem knihu dočetla a dávám 5 hvězdiček. Pro mě skvělá kniha. Teprve v druhé polovině se začnou objas
ňovat okolnosti smrti Brek a jedno překvapení stíhá druhé až do konečného závěru, kdy do sebe všechno zapadne. Co si zvolíte - odpuštění nebo spravedlnost....

pro ženy posmrtný život padlí andělé romány

Autorovy knížky

2013  63%Soud padlých andělů