MalejTucnak MalejTucnak komentáře u knih

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Knihu jsem sice četla už dávno, ale pamatuji si, že jsem z ní byla nadšená a určitě mám v plánu si ji přečíst znovu. Moje nejoblíbenější autorka.

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Panenka Panenka Joy Fielding

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Kniha nebyla vůbec čtivá. Četla jsem ji jenom proto, že autorku miluji. Vím, že má jinak úžasné knížky a tak jsem pořád doufala, že se děj rozjede. To se bohužel stalo až na posledních pár stránkách. Měla jsem ji rozečtenou několik měsíců. Vždy, když jsem se přemluvila a pár stran si přečetla, kniha mě natolik nudila, že jsem ji zase zavřela a dlouho se dokopávala k tomu ji znovu otevřít.

08.03.2020 2 z 5