Až na dno přehled

Až na dno https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1710/bmid_az-na-dno-6Xo-1710.jpg 4 364 364

Poklidný život čtyřicetileté Joanne Hunterové, dokonalé manželky a milující matky, se náhle rozpadá. Téměř po dvaceti letech ji opouští manžel, přestává si rozumět se svou nejlepší přítelkyní Evou, jež jí byla od dětství oporou, a navíc se stává terčem výhrůžných anonymních telefonátů. Nepředvídaný sled událostí strhne Joanne z jejích nebeských výšin a zdá se, že není nic, co by ji při tomto pádu až na dno mohlo zachytit, a nikdo, kdo by rozevřel ochrannou náruč. Najednou je odkázaná pouze na sebe. A neodbytný, chraplavý - ani mužský, ani ženský - hlas v telefonu ji neustále děsí: „Teď jsi na řadě ty…“... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Deep End , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na dno. Přihlašte se a napište ho.

absa2611
22.02.2024 1 z 5

Ztráta času. Tak bych popsala zážitek ze čtení této knížky.
Knihu jsem náhodou našla v knihobudce a teď už chápu, proč se jí předchozí vlastník zbavil.
Příšerná obálka mě neodradila (Ikar, 1996). Bohužel...
Nejdřív jsem čekala, kdy mě příběh začne bavit a když jsem pochopila, že nezačne, těšila jsem se, až to budu mít za sebou.
Děj by se dal vecpat do deseti stran; přišlo mi, že si autorka dala za cíl napsat 300 stran, proto jednoduchou zápletku "vycpala" zmatenou "vatou".
Pro mě bylo Až na dno první a zároveň poslední setkání s autorkou.
Dále mě na knize štval český překlad plný gramatických chyb a zvláštních výrazů.
Dávám jednu hvězdičku. Ze slušnosti...

slaska77
17.11.2023 4 z 5

Ale jo, takový standard autorky, která rozehraje děj takovým způsobem, že čtenář neví, co je skutečnost a co se děje jen někomu v hlavě. Počáteční zápletka je zcela banální, krize středního věku, motiv zelené vdovy a jak z toho ven. Jako čtenář pracujete s verzí od psychopata venku až po psychopata uvnitř, boční dějové linky vám tam vnáší další podezření a v určitý moment to tak nějak všechno zapadne do sebe. Za mě na odpočinek fajn.

evaxyz
11.07.2023 odpad!

Velké zklamání, nudné celé dlouhé pasáže. Nakonec jsem přeskakováním přečetla tak třetinu. Konec byl zkratka vytržená z červené knihovny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Až na dno v seznamech

v dalších seznamech2x