Až na dno

Poklidný život čtyřicetileté Joanne Hunterové, dokonalé manželky a milující matky, se náhle rozpadá. Téměř po dvaceti letech ji opouští manžel, přestává si rozumět se svou nejlepší přítelkyní Evou, jež jí byla od dětství oporou, a navíc se stává terčem výhrůžných anonymních telefonátů. Nepředvídaný sled událostí strhne Joanne z jejích nebeských výšin a zdá se, že není nic, co by ji při tomto pádu až na dno mohlo zachytit, a nikdo, kdo by rozevřel ochrannou náruč. Najednou je odkázaná pouze na sebe. A neodbytný, chraplavý - ani mužský, ani ženský - hlas v telefonu ji neustále děsí: „Teď jsi na řadě ty…“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1710/big_az-na-dno-6Xo-1710.jpg 4.1337
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Deep End, 1986

Kniha Až na dno

Jasmi427
17.07.2022

Taka jednorazovka. Vlastne ako vsetko. Ale ak chces oddych je to ono

HYPNOS88
24.01.2022

Asi bych neměl problém s tím, že je to literatura pro ženy. Pravda, zkusil jsem to proto, že to má titulek "thriller" a "stalking". Ale od přeskakování naprosto nudných odstavců, jsem dospěl k přeskakování naprosto nudných stran. Což se mi snad v životě nestalo.

LadyCarousel
27.11.2021

Hlavni hrdinka pusobila misty naivne, misty jsem i verila, ze takove zeny existuji a nemohla jsem se rozhodnout, jestli by se mohlo nebo nemohlo stat, ze bych takto dopadla. Kazdopadne po pulce knihy jsem byla naprosto presvedcena, jak to dopadne a posledni stranky me vyvedly z omylu.

sonkovaj
26.04.2021

Krásná kniha. Má všechno, co má správná detektivka obsahovat. Z děje tedy často mrazí, ale zápletka a napětí až do poslední stránky. Konec překvapivý. Plný počet hvězd.

MartinaP1984
11.01.2021

Příběh zajímavý, knížka se čte dobře, ale konec byl hodně uspěchaný.

cori
26.11.2020

Typická hrdinka Joy Fieldingové (pěstěná žena v domácnosti s úspěšným manželem a krásnými dětmi) se musí vyrovnat s odchodem manžela, kterého postihla krize středního věku a musí si srovnat priority, a výhrůžnými telefonáty tzv. předměstského škrtiče. Samozřejmě vše dobře dopadne, jak se sluší a patří na červenou knihovnu.

evvva
27.10.2020

Čtivé, napínavé, hltáte stránku za stránkou v očekávání velkolepého rozuzlení...které sice příjde, ale oproti spádu v ději, tak nějak slátané narychlo, aby už už bylo hotovo...vzhledem k vývoji a gradování jsem nakonec čekala přece jen víc...

georginaa
20.09.2020

Někdy život ubíhá tak stereotypně, že člověk ani nevnímá žít sám pro sebe. Odkládá své já na druhou kolej a přizpůsobuje to vše rodině, až je najednou konec. Neurčité náznaky ani nevnímá, dokud se něco zásadního nestane. V tomto příběhu manžel co se chce rozvést, který měl všechno a sám vlastně nevěděl co chce. Joanna, která se musí vzchopit a najít zase sebevědomí o které přišla. Akčnosti se dostane díky telefonickým výhružkám, které Joanně přinášejí strach, ale zároveň posilují její touhu se svým životem něco udělat.