Řekni, kde ji najdu přehled

Řekni, kde ji najdu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1879/mid_rekni-kde-ji-najdu-1AY-1879.jpg 4 280 280

Ralph Fisher strávil rok ve vězení a na svůj první večer na svobodě si udělal velmi přesné plány: nastal čas odplaty. Nezastaví se ani před vraždou, aby získal adresu své bývalé manželky - ženy, kterou považuje za původkyni všech svých potíží a které přísahal pomstu. Proto zamíří z Floridy do Ohia, kde se jeho bývalá žena skrývá. Také na Floridě se Jamie Kelloggová probudí z příšerné noční můry o pohřbu své matky a bilancuje svůj život: hezká, ale nijak zvlášť schopná devětatřicetiletá žena v nudném zaměstnání, s exmanželem v Atlantě, se ženatým milencem v nemocnici a úplně cizím chlapem v posteli. Ten cizí chlap je ale všechno, co její bývalí muži nebyli: něžný, pozorný a se smyslem pro dobrodružství. Přesvědčí Jamii, aby zapomněla na práci a nestarala se o to, co si pomyslí její panovačná, příliš dokonalá sestra. A tak si spolu naplánují výlet do Ohia, kde údajně žije se svou matkou syn okouzlujícího neznámého... Řekni, kde ji najdu je román o odvaze, pravdě a síle, kterou člověk získá, jen když uvěří sám v sebe.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mad River Road , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řekni, kde ji najdu. Přihlašte se a napište ho.

Iva0406
16.10.2023 3 z 5

Mám ráda knížky od Joy Fielding, ale tato mě trochu zklamala. Ale to je můj názor.

Bakana
02.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Čtivé a napínavé, to ano.
Jenže knížku jsem dočetla včera a už teď jsem si nemohla vzpomenout, proč vlastně Emma sobě i synovi změnila jméno Prostě není to výjimečné dílo, jen dobře napsané.

alnahu
26.08.2021 3 z 5

Ráda čtu knihy od této autorky -jsou ze života ,tentokrát jsem zklamaná-příběh byl sice zajímavý -ale něco mu chybělo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řekni, kde ji najdu v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x