Bajky barda Beedleho

„Pohádky, které Hermioně i Harry Potterovi doporučil Albus Brumbál. Zná každé kouzelnické dítě. Nyní v novém hábitě!“ Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340830/big_bajky-barda-beedleho-SdL-340830.jpg 4.24334

Harry Potter (doplňkové publikace)

Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Tales of Beedle the Bard, 2008

Kniha Bajky barda Beedleho

MartaTkanička

pěkné povídky od světově známé spisovatelky.

Mirin1349

Asi nikdo nečekal, že tato kniha bude mít stejnou hodnotu a rozsah jako Silmarillion od Tolkiena, ale stejně jsem možná doufala v něco trochu víc. Útlá knížka se rychle čte, komentáře Brumbála byly fajn. Nejvíc se mi líbil příběh Tří bratří, ale to asi nebudu jediná. Každopádně je to pěkný doplněk pro milovníky Harryho Pottera, kteří chtějí doplnit „vzdělání“.

katushah

Ačkoli HP miluju, tak ty bajky se mi blbě čtou, asi už jsem zapoměla jak se čtou pohádky. A byl to zajímavý návrat jak k HP, tak i k bajkám a pohádkám celkově. :-)

Sasha001

Vcelku hezká doplňková kniha k HP. Ale asi jsem od toho čekala něco trochu víc.

Stázka007

Knihu řadím na první místo bonusových knih HP. Knížka mě potěšila jak krásnou vazbou, tak příběhy. Nejradši mám 5 příběh tři bratři.

bafometamendes

Další střípek z kouzelnického světa Harryho Pottera. Příběhy zajímavé a Brumbálova slova poučná. Taková kouzelnická Kytice :)

levac

Tak toto mě tedy nebavilo...

mia.com

Hezká doplňková knížka k sérii Harryho Pottera :)