Majakadelcova Majakadelcova komentáře u knih

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Hlavní hrdinka mi úplně nesedla, tak jsem úplně nedokázala splynout s knihou. Ale na odpočinkové počtení to vyhovovalo.

16.01.2020 3 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Od autorky znám určitě lepší kousky, nápad jinak moc pěkný, škoda, že ne úplně dobře zasazený do knihy, jak bych si asi představovala já.

09.01.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Velmi příjemné čtení, musím říct, že jsem se ke knížce moc ráda vracela. Příběh velmi nápaditý, takže se vlastně četl sám :)

09.01.2020 5 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Pěkné, odpočinkové čtení. Hned od začátku jsem věděla kdo to bude, ale i tak knížka stála za to. :)

15.12.2019 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Krásná, jiná, nezapomenutelná. Mrzí mě, že se věci nějakým způsobem nedokázaly dát do pořádku, ale možná v tom je kouzlo celé knížky.

11.12.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Opět paráda. Celá série se mi líbila, bylo to pro mě relax. Žádné dlouhé přemýšlení, děj plyne až ke zdárnému konci. Za mě třetí díl nejlepší. :)

07.12.2019 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Dvojka mě bavila úplně stejně, jako jednička. Možná se mi i Max líbil víc. Za mě skvělé početní. Každopádně pro ty, kdo hledají hloubku to určitě není. :)

25.11.2019 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha splnila má očekávání, takže jsem spokojená. Knížka byla čtivá, děj měl nějaký spád, žádné veliké protahování. Super čtení na dobru noc.

24.11.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Čtivý příběh, knížka je klasickou do dovolenkovou oddechovkou. Děj mě moc bavil a knížku jsem přelouskla za den :)

21.11.2019 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Nad očekávání, pěkně zpracovaná, čtivá. U knížky jsem se nenudila, neměla potřebu ji odkládat naopak jsem se k ní ráda vracela s očekáváním, jak příběh dopadne. Skvělá pro odpočinkovou četbu.

20.11.2019 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Jednoduše nádherna. Všechny knížky od Nesba jsem neskutečně prožívala a hltala každé slovo. Vždy si říkám, že už nemá s čím překvapit... má!!! Knížka skvěle zpracovaná, užívala jsem si každou stránku. Pro mě mistrovské dílo!

20.11.2019 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Čtení oddechové a děj celkem ubíhal, ale úplně mě duchařina nebere, takže v sérii pokračovat nebudu. Věřím, že své fanoušky si knížka určitě najde.

11.11.2019 3 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Jednoznačně 5*. Čtení skvělé, perfektní děj a ten konec, opravdu jsem si knížku užívala a určitě doporučuji k přečtení.

01.11.2019 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Začátek, prostředek...pecka, bavilo mě to, mělo to spád, byli tam i zajímavá témata, ale trochu mě zklamal konec, asi jsem čekala větší love story.

29.10.2019 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Ta obálka? Radost pro oči, takový muž by mě vůbec nevadil!! Příběh předvídatelný, ale přesto příjemné, oddechové čtení. Za mě paráda a 5* si to zaslouží, ale jsme cílová skupina :)

26.10.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak poslední knížka že série je za mnou. A klasicky to byla pecka. Příběh mě bavil, možná i proto že sama jsem máma. Moc jsem si užívala každou stránku a nemůžu vlastně vytknout vůbec nic, Tuck byl tak perfektním mužem, že vlastně můžu jen závidět :)

23.10.2019 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Zbývá mi poslední kapitola , srdce mi puká s každou stránkou víc a víc..."Moje nebe jsme my dva v kvetoucím hájku. Jako vždycky. Napořád sedmnáct." Tolik slz jsem ještě u knížky asi neuronila. A ty srdíčka ve sklenici..ach!!! Nic tak nádherného jsem dlouho nečetla.

18.10.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak poslední stránka je za mou. Po pravdě se mi zatím Skóre líbilo nejvíc. Hodně mě bavila AJ, její postava mi sedla skvěle a líbí se mi, že není žádná upejpavka. Za mě super.

17.10.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Slabší než Návrh, ale i tak jsme si čtení užila a na poslední stránce jsme byla po pár hodinách. Za velké pozitivum beru a hlavně mě baví, že už znám postavy z minulého dílu. Jedu v sérii dál...

14.10.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Hezký, čtivý příběh. Klasicky jsem to dala za noc, protože se mi nechtělo knížku odkládat. Určitě budu pokračovat v sérii dál a můžu jen doporučit.????

11.10.2019 5 z 5