Majakadelcova Majakadelcova komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Četla jsem určitě i lepší Love Story. Naápad je to však pěkný, čtivý.

05.11.2020 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Bomba, užívala jsem si každou stránku až do úplného nakonec.

05.11.2020 5 z 5

Najdi mě Najdi mě André Aciman

Krásná knížka...tak něžný a čtivý děj. Moc ráda bych viděla natočený film. U "dej mi své jméno" tomu nebylo jinak.

25.05.2020 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Krásná, jiná...moc se mi líbil proces zamilovaní.

26.03.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Po první knížce jsem měla cca 1/2 roku pauzu a úplně se mi do druhé knížky ze série nechtělo. Každopádně paráda! Nezklamala, naopak se mi líbila ještě víc, jak jednička. Každý máme své démony, však jsme také jen lidi, autorka to skvěle zapracovala do děje. A Spencera jsem naprosto žrala :)

05.03.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Jako vždy skvělý!!! B. byl vtipný, hravý a trpělivý. Bavil mě už v knize My, takže bylo příjemné poznat jeho opravdový příběh.

04.03.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Bí mě hodně bavila už v Lovu a musím říct, že nezklamala! Bylo to skvělý...z knížky jsem cítila napětí, lásku, chtíč, ublížení i pochopení. Je skvěle napsaná. Chci další!!!! :)

28.02.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jiskření probíhalo celou dobu, užívala jsem si každou stránku. E. mě velmi bavila svou peprnou pusou . Moc ráda si od autorky přečtu zasejc něco dalšího :)

24.02.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělý čtení, musím říct, že to pro mě mělo hlavu i patu a moc mě to bavilo. Ch. byl božský a tak to má být. :)

24.02.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Láska mezi kluky...pro někoho faux pas pro druhého love story Jako mezi holkou a klukem. Knížka se čte skvěle, pohledy z obou stran pomáhají vcítit se do postav ještě lépe. Moc se mi líbili běžné situace...ten vaří a uklízí, ten vydělává peníze...
"Nejsem si jistý, co si Wes myslí, že se děje s jeho prádlem, když ho nechá v kufru nebo na hromadě na zemi v ložnici. Možná fakt věří, že existuje prádelní víla.."

20.02.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Skvěle pokračování, vraha jsme odhalila celkem rychle, nevím proč, ale nějak jsem si to odvodila :) Každopádně mě celkem mrzí, že končí příběh E a R. Ráda jsem o nich četla a mám trochu strach jestli série neztratí své kouzlo.

18.02.2020 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Příjemná změna od mých přeslazených knížek. :) Ale už od půlky jsem měla tušení, kdo je vrah. Knížka se četla dobře, velké plus jsou pohledy všech čtyř zúčastněných, to se bylo skvělé.

15.02.2020 5 z 5

Dvacet rad rodičům Dvacet rad rodičům Kim Oates

Neurazí- nenadchne. Za mě průměrná knížka, určitě jsou lepší, které vás provedou rodičovstvím s větší nadsázkou. :)

15.02.2020 2 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Opět tleskám i z druhý díl, který mi nedal spát a já místo toho četla knížku na jeden zátah celou noc :) Když musíš, tak musíš. Série po druhém dílu neztratila na intenzitě, takže hurá na třetí díl!

13.02.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Vůbec nechápu, proč jsem tu knížku nevzala do ruky dříve. Hodně mě odrazoval název a obal, úplně mi to na autorku nesedlo a tak jsem se jí vyhýbala. Ale tooohle..:) Velká paráda, knížka je hodně čtivá a hlavně konec zůstane otevřený a nedořešený, takže jste v pasti a musíte jít pro další díl :) Kdo by ty kluky nežral!

13.02.2020 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Nejvíc musím musím vyzdvihnout, jak moc se mi líbilo, když Emma a Evan hledali cestu.."znovu" se zamilovat, poznat a dokázat spolu jít dál. Mrzí mě, že v díle nebyl dořešený vztah mezi Em a J., to si myslím zasloužilo dotáhnutí.

10.02.2020 5 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Od druhého dílu jsem určitě neočekávala hodně, protože první díl byl velmi intenzivní a skončil neskutečně...Ale druhý díl byl naprosto jiný a též čtivý. Knížka má moc zajímavé téma pro tvorbu psaní. A nové postavy v díle byly skvělým oživením.

10.02.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tak tohleto byla paráda, jízda se vším všudy!!! Knížka měla všechno...lásku, nenávist, zločin, trest, odpuštění, sex..a najednou byl konec. Musím uznat, že Vic byl kurva můj šálek, bavil mě hned od začátku.

29.01.2020 5 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Moc pěkná knížka, příjemná k odpočinkové mu čtení. " Jak lehce se svět otočí vzhůru nohama, když to člověk nejmíň čeká...."

25.01.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Skvělý!!! Knížku jsem hltala a přečetla za den, jak jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Perfektně zpracované téma, určitě doporučuji přečíst!

25.01.2020 5 z 5