Majakadelcova Majakadelcova komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tak to byla velká zábava pro mou hlavu. Caroline byla skvělá, její přímočaré vyjadřování mě moc bavilo. Hned je jasné, jak knížka skončí, ale vůbec mi to nevadilo, užívala jsem si příběh až do konce.

08.10.2019 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Tak přečteno za noc. Knížka mě bavila vlastně víc, než jsme čekala. Není to příliš sladké, což jsou body k dobru. Příběh příjemný a knížka je pro oddech ideální čtivo.

06.10.2019 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Pořád nevím, co si o knížce myslet. Skvěle se mi četla a příběh rychle utíkal. Námět zajímavý, místy bolestný, ale i my vykouzlil úsměv na tváři. Opravdu mám rozporuplné pocity...Za přečtení určitě stojí.

06.10.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Opravdu může být péro smutný?? :) Po pravdě jsem od knížky moc neočekávala, o to víc jsem byla mile překvapena. Je to taková ta pohodovka, chvílemi jsem se musela zasmát i nahlas.

04.10.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nádherně napsaná kniha. Příběh má velice silný děj a skvěle se čte. Knížka vypadá sladce, ale není to až takový cukřík. Ráda knížku doporučím.

Pouto Pouto Anna Todd

Serii jsem dočetla před necelým měsícem a musím uznat, že mi chybí. Ráda na knížky vzpomínám i po měsíci. Četly se sami a stále jsme se k nim vracela. Sex scény moc pěkně popsané. Každá z nás chce svého "Hardina", co více k tomu dodat. Ale musím uznat, že některé opakující scény byly zdlouhavé - hádky versus usmiřování versus odpouštění. Každopádně 5* určitě ode mě určitě má.

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Slast. Knížka se četla jedním dechem. Leč se jedná o young čtivo, nevadilo mi to a vtáhlo mě to do velmi zajímavého příběhu.

On On Elle Kennedy

Musím říct, že knížku jsem přečetla během dne. Stále jsem se k ní vracela a potřebovala číst dál. Četla se velice příjemně, líbily se mi pohledy z obou stran a erotické scény nepůsobily ani trochu vulgárně. No a samotné téma homosexuality bylo více než zajímavé. Povedená knížka.