Setkání s duchem

Královna školy a hvězda místních roztleskávaček Alona Dareová je předurčena pro skvělou budoucnost. Její život však končí nečekaně pod koly autobusu. Všichni si myslí, že je navždy pryč, ale… Alona zůstala ve světě živých jako duch. Pouze jediný člověk ji může vnímat – spolužák a totální lúzr Will. Podaří se jim překonat vzájemnou nechuť a pomoct jeden druhému? Proč Alona neodešla skrze jasné světlo do onoho světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145153/mezi-nebem-a-zemi-se-145153.jpg 4221

Mezi nebem a zemí 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost and the Goth, 2010

Kniha Setkání s duchem

hellena1523
07.01.2020

Milé překvapení! Velmi milé překvapení! Čekala jsem, že přečtu pár stránek a knihu odhodím, coby špatně napsanou blbost, ale náhodou je příběh dobrý (ne moc originální, ale i tak!), postavy dobře vykreslené, dokonce i dialogy jsou povedené.
Autorka píše velmi čtivě, oceňuji, že zmínila (bezvýznamný detail, ale potěšil) seriál Čarodějky (první tři řady s Prue jsou moje srdcovka) a nalákala mě na další díly! Tuhle sérii dočtu a jen mě překvapuje, že tak zapadla... V porovnání s jinými, mnohem známějšími, je narozdíl od nich vážně dobrá :-)

Majakadelcova
11.11.2019

Čtení oddechové a děj celkem ubíhal, ale úplně mě duchařina nebere, takže v sérii pokračovat nebudu. Věřím, že své fanoušky si knížka určitě najde.

Liduka
07.09.2019

Kniha se mi líbila. Alona byla správná mrcha, která dokázala každého nadzvednout a Will zase zvláštní podivín samotář. Těším se na další pokračování.

Ana72154
29.08.2019

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně na polici Právě vráceno a mile mě překvapila. Rozhodně si přečtu i pokračování. Škoda, že není zfilmovaná, protože by mě zajímalo, jak by se s tím filmaři poprali, hlavně s Alonou. Ale na druhé straně je to lepší, mohlo by to dopadnout špatně...

SknihouVrukách
27.07.2018

Toto ma vôbec nebavilo a kniha mi spôsobovala čitateľskú krízu. Hlavné postavy neboli vôbec sympatické. Nemám rada hlavné hrdinky typu kráľovná školy. Kapitoly boli pomerne dlhé, kniha sa mi pomaly čítala. Viac ma bavili kapitoly z pohľadu Alony, ale nehltala som každé slovo. Kniha ma podľa mňa očakávaný koniec. Kedže je kniha s témou duchov mohlo to byť viac napínavé. Mrzelo ma, že nebolo v knihe viac o (pozor spoiler) knihe, ktorú Killianov psychiater píše o Killianovej rodine. Bolo by to také oživenie deja. Som zvedavá na ďalšie dve časti a na ich obsah.

Suou
10.01.2018

Naozaj veľké prekvapenie... triedil som knižnicu a toto som začal čítať len aby som zistil či to nemám posunúť ďalej... nie ... táto kniha bola super už sa teším na pokračovanie:)

Whisky
20.09.2017

Na tohle jsem narazila úplně náhodou,až omylem,jako e-book a dlouho jsem jí ignorovala.Dalším omylem jsem jí přesunula do čtečky spolu s dalšími nepřečtenými knihami a třetím omylem jsem jí otevřela jednou večer.V podstatě se mi otevřela sama,protože moje stařičká čtečka už má svoje mouchy.A tím končí omyly,přečetla jsem jí s chutí a bavila mě.Po poněkud depresivní předchozí Olze Hepnarové to bylo přesně to pravé.Ačkoliv už dávno nejsem "young" a obálka je fakt strašná,knížka je svěží,čtivá,příběh má spád a hned se poohlédnu po dalších dílech,které odrazují už názvem :-).P.S.Pevně doufám,že se Alona hned tak nenapraví !

kaca3606
18.07.2017

kniha mě neurazila, ale ani nenadchla. Je to příjemné čtení, ale nic závratného. je to asi spíš pro mladší čtenáře, mě je 27 a baví mě jiné knihy :)