Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Tak tohle byla jednohubka na posezení. Chápu, že kniha měla pojednavat o ztrátě kamarádky a vyrovanani se s tím. Ale přijde mi, že tohle bylo vedlejší téma. Bylo tam mnoho zbytečných zapletek. Hlavní hrdinka mi nesedla, stále dokola se rvala jen sama se sebou a cerve úryvky v knize mě vyvadeli z míry a nesedeli mi tam. Konec to trochu vylepšil, kdy se teda všechno vysvetlilo a urovnalo.

21.12.2018 3 z 5

Milionkrát June Milionkrát June Emily Henry

Čekala jsem příběh o kletbe rodiny, ale takové duchovno a kouzla jsem opravdu nečekala. Nemohla jsem se začíst a dlouho jsem to odkladala. Nevím co k tomu rici, některé věci byli omílane stále dokola a než se došlo k jádru věci byl konec příběhu.. No,asi jsem se nechala učarovat obálkou.

19.12.2018 2 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Příběh byl neotřelý, ojedinělý, neobvyklý. Na můj vkus si hlavní hrdinka často stěžovala na svůj život. Taky tam byl docela kýčovitý konec a moc se tedy nad ztracenou dcerou moc nepozastavovaly. Chtělo by to dopilovat detaily jinak super oddechovka.

30.11.2018 4 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Příběh je velmi zajímavý a obohacující. Zažila jsem pár svých známých co si v mládí ubližovali nebo se sebepoškozovali, aby na sebe připoutali pozornost. Ale nemůžete vědět, co se jim právě honí v hlavě. Tohle je kniha plná pocitů, dojmů, myšlenek na svět a minulost, jak se zpátky vrátit do reality a zase znovu žít nový a lepší život. Jsem ráda, že jsem si ji konečně přečetla. Byl to silný šálek kávy, ale jednu hvězdu dávám knize dolů a to je za ty vulgární výrazy skoro na každé stránce.

29.11.2018 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Jinak než 5hvězdičkami to nemohu ohodnotit. Zase skvěly, zapeklity a propracovaný pribeh. Parádní čtivo.

26.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Bylo to milé a oddechové čtení. Nic náročného. Trochu to uzavřelo celou tuhle trilogii, ale také se tam na druhou stranu nic nevyřešilo. Prostě dodatečná chuťovka

20.11.2018 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tento díl byl ze série nejslabší. Eden neví co chce každou stránku mění své názory. Nejde tu o nic víc než, že se všichni dohadaji a usmiri. Žádný wow efekt nečekejte.

15.11.2018 2 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Kdybych se tam měla zaměřit na nějaké důležité a podstatné věci tak ty jsou naprostým propadákem. Od nejlepší kámošky, co nechá hlavní hrdinku hned sama v klubu s naprosto neznámým týpkem až po učitele, který je hned přehnaně majetnický a zamilovaný. Líbilo se mi, že kniha nebyla jen o sexu, ale že se první hlavní hrdinové poznávali a zamilovali. Je to velmi krátká a milá knížka. Nikoho neurazí, ale ani to není světové dílo:)

11.11.2018 2 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tenhle díl série byl pro mě nejslabší. Nemusel by být ani tak obsáhlý text, kde se stejně jenom domlouvají o bitvě a když teda bitva nastane jsou nesmírně zaskočeni. Také jsem se nemohla pozastavit nad tím, jak jim znenadání všichni běží na pomoct. Doufala jsem, že aspoň autorka nechá někoho zemřít ve válce ať to má grády, ale ono ne.. vylezl z toho docela kýčovitý happyend. Měla jsem ráda postavy Nestu a Cassiana dohromady jen pro ně v knize nebyl dostatek místa.

10.11.2018 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl byl tedy o něco lepší než první. Na všechno co jste věděli z prvního dílu jste mohli klidně zapomenout. Na mě kniha ke konci byla už příliš dlouhá a plná válek..ale uznejte. Kdo si nezamiloval Rhysanda,no?!

19.10.2018 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Líbilo se mi jiné zpracování knihy na motivy Krásky a zvířete. Nechybělo tomu vůbec nic. Akce, spád, láska, nenávist, boj a strach na každém kroku. Klidně by to tímhle dílem mohlo skončit, ale nemůžu se dočkat ostatních dílů .. takže se vrhám na dvojku!

08.10.2018 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

To je pecka! Spisovatel píše samé skvělé, nadčasové knihy. Jeho vymyšlený svět mě vždycky chytne za srdce a tady tomu nebylo jinak. Smrtky mi naháněli strach na každé straně, děj vás vtáhne a už nepustí. Zase dokonale vymyšlený svět do budoucna. Jen můžu doporučit.

01.10.2018 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Také tento příběh z pohledu muže byl zajímavý a oddechový. Bylo to trochu místy přeslazené a zamilované, ale to byl i první díl.

22.09.2018 2 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Zase parádní kniha z pera nejslavnější detektivní spisovatelky. Na rozdíl od jiných příběhu mi tam chybělo odhalení vraha od pana Poirota..čekala jsem, že jim všem vytře zrak. I tak to bylo super čtení

20.09.2018 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Druhý díl příběhu je o poznání lepší než první. Nechybí tu mnoho zvratů a konečně nějaký posun vpřed, co se týče rozvíjení hlavních hrdinů a překonávání vlastního strachu. Autorka si konec mohla ale směle odpustit. Je to jen nahánění dalšího příběhu do třetí knihy..

18.09.2018 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Příběh nebyl špatný, ale jak už tu většina lidí píše láska mezi nevlastnimi sourozenci ikdyz nejsou nějak pokrevne spojení není žádný háček. To spisovatelka neměla moc promyšlené. Příběh neměl nouzi o zvraty, děj plynul, párty a rozhovory nactiletych na každém rohu. Z konce jsem neměla vubec dobrý pocit, za mě si myslím, že to si mohla autorka odpustit..další kluk, další drama.. Ale napínavé to je nenechám si ujít celou triologii.

13.09.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Očekávala jsem psychologický thriller s hororovymi prvky. A místo toho to byl spíše příběh o nevyřešenych, nevyřčených problémech všech, ale nejvíc matky. O napětí nebylo nouze to jo, ale nikam to nevedlo. Spíše všichni byli zmateni svou identitou. Krásná jednohubka.

08.09.2018 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Druhý díl mi teda moc nepomohl. Dalo by se obejít i bez něj. Na mě příběh působil příliš nerealisticky, dramaticky a hlavní hrdinka ufňukaně. Je to možné pouze v pohádce, ale čekala jsem něco jiného.

06.09.2018 2 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Měla jsem na knihu velké očekávání a asi jsme čekala nějaké převyprávění popelky. Přišlo mi, že na hlavní hrdinku toho bylo příliš, mnoho starostí, dost stresu. Mám rozpoluplne pocity. Těžko říct, ale druhý díl si přečtu.

03.09.2018 3 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Milý a oddechový příběh. Čekala jsem, že se děj bude více dít v knihovně, ale ničemu to nevadilo. Určitě se vrhnu na další knížky od této autorky. Četlo se to samo.

26.08.2018 4 z 5