Milionkrát June přehled

Milionkrát June
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385627/bmid_milionkrat-june-Hyb-385627.jpg 4 141 141

Dokáže láska překonat kletbu, která provází jejich rodiny už celé generace? Celý život jí rodiče vtloukali do hlavy jediné pravidlo: drž se dál od rodiny Angertových. Ale když se June náhodou doslova srazí se Saulem Angertem, zajiskří to a její svět se propadne do chaosu. Kdo přesně je tenhle kluk, který se po pěti letech zničehonic vrátil do jejich rodného města? A proč June, v hloubi duše věrná tradicím své rodiny, nikdy nepřemýšlela o tom, jak moc její otec Angertovy nenáviděl? Obě rodiny o příčinách dlouholetého sporu svorně mlčí. Dokážou společně se Saulem odhalit pravdu?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

A Million Junes , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milionkrát June. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (37)

kikikrat
29.01.2024 5 z 5

Tuhle knihu mám v knihovně už věčnost a až díky losováni jsem se k ní dostala. Bože a jak byla skvělá! Kouzelná, dechberoucí , plná vzpomínek, obyčejného života, ztráty, lásky i rodiny. June i Saula jsem si okamžitě zamilovala pro jejich humor. Dům June jsem si zamilovala pro jeho kouzlo i temnotu. Odkrývání jejich minulosti mě nesmírně bavilo a těšila jsem se na každou další vzpomínku. Věřím, že tato kniha nesedne každému, že možná člověk nedostane co čeká. Já dostala mnohem víc a všem, kteří věří v něco mezi zemí a nebem, knihu vřele doporučuji.

Brambora_Šeby
27.11.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem si úplně zamilovala.
Do teď jsem četla knihy bez vyjádření citů, jelikož jsem se jich trochu bála a vždy mi přišly příliš úchylné. Tato kniha mi však ukázala, že láska může být i jemně popsaná. Ze začátku mi přišla kniha bez děje, ale po chvíli čtení se to změnilo. Zaprvé mě zajímalo, jak to mezi rodinami opravdu je a jak to začalo, ale také mě zajímal vztah June a Saula. Knihu jsem přečetla asi za dva dny a stala se kandidátem na mou nejoblíbenější knihu.


broskev28
04.11.2023 3 z 5

Kniha Emily Henry Knihomolové sklízí velký ohlas, tak jsem si nejprve chtěla přečíst její předešlé knihy. A podobně jako mnozí další čtenáři soudím, že to určitě bylo zajímavé romantické YA čtení, jen možná zbytečně dlouhé. Místy jsem se začetla a byla jsem zvědavá, kam se příběh pohne, jindy se mi čtení vleklo a střídala jsem ho s detektivním žánrem. Způsob psaní se mi líbil, Bezejmenný a Peřinka, podobně jako Jackovy kyselé třešně byly dobré nápady, ale nějaké výrazné nadšení se nekonalo. Možná je to i tím, že jsem mezitím dočetla Almu, a ta je ve srovnání se záhadnou kletbou ve Five Fingers mnohem čtivější a tak nějak smysluplnější. Samozřejmě, jde o jiný žánr, ale přesto.
Takže kdybych se s June nepotkala, asi bych o moc nepřišla, to je můj názor.

„Poprvé ho totiž začínám doopravdy poznávat. Začínám chápat, kým byl, z dobré i z té špatné stránky. A řekla bych, že mi došlo, že ublížit někomu neznamená nemít ho rád a být na někoho naštvaný neznamená přestat ho milovat.“

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Milionkrát June v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených178x
ve Čtenářské výzvě40x
v Doporučených6x
v Knihotéce175x
v Chystám se číst134x
v Chci si koupit21x
v dalších seznamech2x