Macicekh Macicekh komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Úsměv mi na tváři vykouzlila nejedna kniha, ale zatím se mi nikdy nestalo, že bych se začala smát opravdu upřímně a nahlas. Manžel mi zakázal tuto knihu číst v autě, když řídil a v metru jsem ji raději zavřela po první stanici, opravdu to nešlo.. Velmi povedené a pohodové čtení.

07.09.2018 5 z 5

Myslím, že nemá cenu se tu nějak rozepisovat, kniha byla naprosto výtečná. Úžasný příběh.

13.11.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se mi velice líbila, moc jsem si ji užila..

15.10.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Člověk by řekl, že na svůj věk jsem na pohádky stará, ale i mě to strhlo. Nadšeně se k Harrymu vracím a čtu je opravdu velmi ráda.

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Ke knize jsem se dostala díky čtenářské výzvě a jsem ráda. Kniha se čte velmi lehce. Jen mi trochu nesedí rychlost nápravy pana Skruže, ale tak zázraky se dějí hlavně o Vánocích..

16.09.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Jsem přesvědčená, že do konce svého života na tuto knihu nezapomenu. Nechala ve mně opravdu silnou stopu. Neuvěřitelný příběh..

02.09.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Toto by mělo být povinnou četbou a rozhodně to nechám přečíst svou dceru, až vyroste..

28.09.2018 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opravdu vtipné. Josef a paní Tichá jsou nejlepší.. Oproti prvnímu dílu trochu slabší, ale i tak jsem se dost nasmála..:

28.09.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Manžel mi pořídil Selfies, ale nechci jí číst, dokud si nepřečtu všechny předešlé knihy. Jsem moc ráda, že mi jí manžel pořídil, protože pokud budou všechny jako Žena v kleci, tak mám o zábavu na pár týdnů postaráno.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla a velice mě nadchla. Těším se, až si přečtu její další..

21.09.2018 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Jako předešlé díly, velmi čtivé, zajímavé..

02.09.2018 4 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Velmi povedená detektivka.

20.11.2018 5 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

Je pravda, že se tato kniha četla dobře, ale vůbec mi nesedla. Vadila mi spousta věcí, proto jen dvě hvězdy. Je mi líto..

04.10.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Příběh zajímavý, ale nevím proč, hlavní hrdinka mě strašně rozčilovala..

03.10.2018 3 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Kniha hezky napsaná a přečteno za odpoledne. Ale jak já jsem se u toho rozčilovala. Proto jen tři hvězdy, tyto knihy nejsou pro mě a další téma z výzvy splněno..

28.09.2018 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další z velmi vydařených severských krimi.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Na fantasy nejsem, ale Eragona a všechny další knihy z odkazu dračích jezdců jsem přečetla téměř bez přestávky.

Nespavost Nespavost Stephen King

Asi nejhorší kniha, co jsem od Kinga četla. Knihu jsem dočetla, ale opravdu s obrovským sebezapřením. Zdlouhavé kapitoly jsem přeskakovala po stránkách, nemohla jsem se dočkat, až to skončí. :(

16.09.2018 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

No comment...

28.09.2018 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Přečetla jsem celou sérii a "moje vnitřní bohyně skáče radostí", že už je konec. U prvního dílu jsem si říkala, že je to něco jiného a ze začátku se mi to i líbilo, ale asi v polovině jsem procitla. Vše se opakuje a dialogy naprosto vágní a o ničem. Film jsem bohužel také viděla a snad ještě horší. Za mě tedy ztráta času..

28.09.2018 1 z 5