Macicekh Macicekh komentáře u knih

Bestie Bestie Dominik Dán

Velmi povedená detektivka.

20.11.2018 5 z 5

Myslím, že nemá cenu se tu nějak rozepisovat, kniha byla naprosto výtečná. Úžasný příběh.

13.11.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se mi velice líbila, moc jsem si ji užila..

15.10.2018 5 z 5

Falešná kočička Falešná kočička Naďa Horáková

Ke knize jsem se dostala v rámci výzvy a jsem velmi ráda. Kniha se mi opravdu líbila, zápletky zajímavé a hezky čtivé.

10.10.2018 5 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

Je pravda, že se tato kniha četla dobře, ale vůbec mi nesedla. Vadila mi spousta věcí, proto jen dvě hvězdy. Je mi líto..

04.10.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Příběh zajímavý, ale nevím proč, hlavní hrdinka mě strašně rozčilovala..

03.10.2018 3 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Pěkné, krátké, oddechové..

01.10.2018 4 z 5

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Oscar Wilde

Noooo, "zajímavé" čtení, ale zhruba po půlce se to začne opakovat a už to ztrácí na "zajímavosti".

01.10.2018 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

No comment...

28.09.2018 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Přečetla jsem celou sérii a "moje vnitřní bohyně skáče radostí", že už je konec. U prvního dílu jsem si říkala, že je to něco jiného a ze začátku se mi to i líbilo, ale asi v polovině jsem procitla. Vše se opakuje a dialogy naprosto vágní a o ničem. Film jsem bohužel také viděla a snad ještě horší. Za mě tedy ztráta času..

28.09.2018 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Toto by mělo být povinnou četbou a rozhodně to nechám přečíst svou dceru, až vyroste..

28.09.2018 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Kniha hezky napsaná a přečteno za odpoledne. Ale jak já jsem se u toho rozčilovala. Proto jen tři hvězdy, tyto knihy nejsou pro mě a další téma z výzvy splněno..

28.09.2018 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opravdu vtipné. Josef a paní Tichá jsou nejlepší.. Oproti prvnímu dílu trochu slabší, ale i tak jsem se dost nasmála..:

28.09.2018 5 z 5

Expert Expert Dick Francis (p)

Napínavý příběh, který se hravě čte a snadno se člověk dostane do děje. Přečetla jsem skoro na jeden zátah.

22.09.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další z velmi vydařených severských krimi.

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Manžel mi pořídil Selfies, ale nechci jí číst, dokud si nepřečtu všechny předešlé knihy. Jsem moc ráda, že mi jí manžel pořídil, protože pokud budou všechny jako Žena v kleci, tak mám o zábavu na pár týdnů postaráno.

Jak šel táta Afrikou Jak šel táta Afrikou Ota Pavel

Velmi krásně se četlo, nádherně napsáno. Po první části jsem si chtěla jít zarybařit, jak zajímavě autor tuto činnost popisoval. Opravdu pěkné.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Jako Eragon. "Na jeden nádech".

Eragon Eragon Christopher Paolini

Na fantasy nejsem, ale Eragona a všechny další knihy z odkazu dračích jezdců jsem přečetla téměř bez přestávky.

21.09.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Člověk by řekl, že na svůj věk jsem na pohádky stará, ale i mě to strhlo. Nadšeně se k Harrymu vracím a čtu je opravdu velmi ráda.