Lady Fuckingham / La Rose d'Amour

Obsahuje kromě titulní novely ještě druhou: Rose d´ Amour od Jean des Varreauxe.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122302/lady-fuckingham-122302.jpg 3.2355
Literatura světová, Novely, Erotika
Vydáno, Cesty

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour

Kniha Lady Fuckingham / La Rose d'Amour

Krizovakri

Nastesti jsem nemela od knihy velká ocekavani a co jsem chtěla (par probdělých noci s manželem), mi kniha zajistila.:D ale vice v tom opravdu nehledejte. Dej zadny a počet stran bych klidně tak o 30 zkrátila. Za chvíli totiz mate pocit, ze drive byli všichni chlípni a nemysleli na nic jiného, než na sex. Někdy bylo autorovo pojmenování milostných hrátek až groteskní. Knihu zkratka musíte brat s nadsázkou, jelikož hrdinka dělá cest svému nazvu.

Gurus

Je to erotická knížka se vším všudy. Nereálné situace několik orgasmů za sebou (muži) třeba i 5x. Ale je tam ještě něco co není na první pohled vidět a to, ze všeho moc škodí.
*Spoiler* Upřímně mi bylo líto jak to skončilo, Beatrice skončila sama a nemilovaná s chřadnoucím tělem. Konec na mě působil velmi depresivně.

lost.in.books

Hodnocení: knihu jsem si půjčovala z toho důvodu,že jsem již knihu od Oscara Wildea četla-konkrétně obraz Doriana Graye a moc se mi líbila. Musím říci ,že tato kniha byla přitažena za vlasy - milostných scének tam bylo strašně moc ,nevyskytovala se zde žádná výraznější zápletka ,či pointa -čekala jsem od toho mnohem více.
Druhá novela Milostná růže byla ještě 100x větší propadák- sprostá slova skoro na každé stránce a neuvěřitelně se to táhlo ,žádné zápletky nic .. Jeden z nej propadáků tohoto roku. Za mě jedno velké NE .
2,5???? jsem dala části,jenž napsal Oscar Wilde,poněvadž se to přecejen rychleji četlo a odsýpalo ,nejvíce jsem se zasekla u 2. části -absolutně jsem se nemohla začíst a byl to úspěch,že jsem to vůbec dočetla až dokonce .
Tento žánr nechci už delší dobu vidět.. Jsem ráda že to mám za sebou

LucySmile

Takhle kniha, to je síla :D Nehledejte žádný velký příběh, prostě jeden sex za druhým. Zajímavé je na tom, že se příběh odehrává o mnoho let dříve.

rencovav
19.12.2020odpad!

** spoiler alert ** Neříkám, že jsem měla velká očekávání. Ale že to bude tak hrozné, to jsem si asi nemyslela. A to jsem absolvovala už několik erotických knížek a nemám problém s tímhle žánrem jako takovým. Ale proboha, i Padesát odstínů je proti tomuhle plnohodnotná literatura. Nechci, aby to vyznělo, že se pobuřuji z nějakého studu. Naopak jsem ze začátku obdivovala, že se autor nezdráhá používat všechny ty peprné výrazy, které všichni známe, ale zas tak běžně je nepoužíváme. Jenže po prvních dejme tomu deseti až dvaceti stránkách, kdy jsem si říkala 'To je zajímavé' jsem byla zklamaná, protože se zbylých 150 stránek netočí kolem ničeho jiného než pohlavních (i nepohlavnich) styků. Nevadilo by mi ani tak detailní popisování lesbickych, homosexuálních, análních, orálních a ja nevim jakých jiných aktivit, ale pořád se to opakovalo a bylo to fakt nesmyslné. Postavy příběhu nemají žádný charakter, snad jen že jsou neustále nadrzeni. S každou událostí se praktiky vypravěčky Beatrice stávají nechutnější a odpornejší. Nymfomanie tohoto kalibru překročila i mé nejdivocejsi představy. A popravdě mě fakt dost znechutila.
Jo a taky korektor přehlédl pravidlo pro psaní podminovaciho způsobu první osoby množného čísla.

NymphMaeve
10.11.2020

Co k tomu dodat? Asi jen to, že jsem se dočkala přesně toho, co jsem očekávala. Je to vulgární, lascivní, sexuální, obscénní, dekadentní, především erotické, ale místy i vtipné. Svým způsobem psané porno, které mi vyhovuje více, protože dává prostor vlastní fantazii. Líbí se mi ta bohatá slovní zásoba, se kterou autor pracuje, jen těch názvů pro mužské i ženské přirození. Beatrice je mi záhadou, neumím porozumět ženě, která přijala sex za svou podstatu a stala se nymfomankou, která rozkoším obětuje i svůj život. Je to však tak nápadité, velmi kreativní, ale člověk s tím obsahen musí dopředu počítat. Nic pro stydlivky a citlivky. Za mě dokonalé originální dílo.

Peslik
07.11.2020

Když jsem zjistila, že mám tuto knihu v hledáčku, řekla jsem si, že mi asi někdo naboural účet :D :D nenaboural, sama jsem si to kdysi uložila a teď v době covidové se pustila do čtení.
Tak za A) erotiku mám raději psanou, páč toto bych vidět nechtěla, ale četlo se to samo za B) pokud čekáte 50 odstínů tak nečekejte, toto může být pro někoho i sci-fi.
Upřímně, já si to užila i to v jaké jazyce je to psané, prostě to k sobě pěkně sedlo

jirijanovotny
10.10.2020

Pobuřující? Nikoliv. Úsměvné? Na 100%.
Člověk si při čtení rozšíří slovní zásobu. Já například narazil na pěknou řadu slov, které jsem neznal v takovém tvaru, nebo mě je takto ani nenapadlo použít.

Lady Fuckingham
Lady Fuckingham