Gurus - Profil

Poslat zprávu

Filip Ondo (1988, muž) · Praha · statistiky

Aktivní: včera v 13:45(poprvé: 29.09.2016)
Body:130(0 autorů a 0 knih)
Palce:56 za komentáře, udělené: 47
Knihovny: Městská knihovna v Praze - Školská (Praha 1)

Právě čtené knihy

Oheň probuzení
17.03.2019
Oheň probuzení 2018, A. Ryan

Kdo jsem

Nedávno jsem objevil krásu čtení a nemůžu se nabažit :-). Myslím, že v dětství mi čtení znechutila základní škola a nucená povinná četba.
Přiznám se, že poslední dobou čtu hlavně v metru cestou do práce, ale pokud je kniha opravdu zajímavá rád si ji čtu i doma a nejradši před spaním :-).

Pokud se podíváte na má hodnocení může se zdát, že hodnotím vše co čtu poměrně vysoko. Je to tím, že si dávam záležet co budu číst a už do předu tuším, že mě kniha bude bavit.

"Breavmane, v tomto nejlepším ze všech světů máš možnost zažít mnoho různých zkušeností. Napíšeš mnoho krásných básní, za něž se ti dostane chvály, a strávíš mnoho zoufalých dní, kdy nebudeš schopen přiložit pero k papíru. Pohroužíš se do mnoha rozkošných kundiček, políbíš celou řadu odstínů kůže, proděláš nejrůznější orgasmy a leckterou noc se budeš procházet sám a zahořklý, abys ze sebe vyhnal chtíč. Zakusíš nespočetné citové výšiny, majestátní západy slunce, vzrušující osvícení, bolesti tvoření a mnohá nebezpečí lhostejnosti, která ti nedovolí, aby sis ponechal třeba jen své vlastní zoufalství. Kolikrát se ti dostane skvělých a mocných karet, jež budeš bezohledně nebo naopak velkodušně vynášet, budeš uléhat pod nesmírným nebem a blahopřát si k pokoře, proděláš mnoho plaveb na galérách dusivého otroctví. Tohle všechno tě čeká."
(Oblíbená hra 1998, L. Cohen)


Pokud by jste o mě chtěli vědet víc můžete se kouknout na můj blog, který je psaný v anglickém jazyce.