Lukáš987 Lukáš987 komentáře u knih

Indiana Jones a poslední křížová výprava Indiana Jones a poslední křížová výprava Rob MacGregor

Třetí kniha a opět nezklamala. Pokud jste viděli film doplníte si menší informace, pokud jste ho neviděli budete s Indym prožívat jeho dobrodružství. Jsem rád, že jsem si tuto sérii pořídil...

30.07.2023 5 z 5

Indiana Jones a Chrám zkázy Indiana Jones a Chrám zkázy James Kahn

Filmy s Indym jsou super a tohle knižní zpracování se velmi povedlo, dostat se hrdinům do hlavy a do života bylo pro mě příjemným překvapením. Rozhodně můžu doporučit a nezbývá než se vydat na poslední křížovou výpravu.

20.07.2023 5 z 5

Dobyvatelé ztracené Archy Dobyvatelé ztracené Archy Thomas Campbell Black

Taková jednohubka s Indym, na film to sice nemá, ale bylo fajn se dozvědět některé informace navíc. Za mě plný počet hvězdiček protože jsem si tuhle jednohubku užil. No a jdu s Indym pokračovat... Palác Pankot čeká

17.07.2023 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Hutné, atmosférické a mysteriózní Purpurové řeky. Až do poslední zákruty řeky jedete na vlnách napětí a nevědomosti. Těch 423 stran uteklo jako voda. Určitě musím pořídit další díl.

16.07.2023 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Parádní čtení, jeden řádek stíhal druhý a kapitola kapitolu. Povedený příběh, který vás nutí otáčet stránky jednu za druhou a knihu neodložit. Se speciální obrazovou edicí je příběh ještě čtivější a vtáhne více do děje.

10.07.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

(SPOILER) Jsem jediný kdo s touto knihou nebyl úplně spokojen? Carter patří mezi mé favority.Psáno nejbrutálnější Hunterův případ. Ale přišlo mi že je to spojení jeho knih (Sochař smrti, Jeden za druhým, Hovor se smrtí). Přečteno jedním dechem a scény popsány opět bravurně a zasazení skutečných sériových vrahů Samův syn, BTM a Grim sleeper, to se musí nechat . + Spoiler jedna zbytečná kapitola když je Jo u psycholožky. Tady jsem musel ubrat hvězdičku.

02.04.2023 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tady není co dodat, prvně viděn film a to bylo něco neskutečného. Až teď se ke mě dostala jeho knižní předloha a musím říct, že film se jí hodně držel. Vyprávění, pocity hlavních hrdinů jako bych tam byl. Tohle má kniha udělat, vtáhnout do děje, pohltit vás. Tady to je na 100%

12.02.2023 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Wau efekty tahle kniha rozhodně má. Nechá vás čekat do poslední řádky v knize. Děsivá a strhující podívaná. Čtenář je prostě uzavřen v knize. Takže určitě zařazuji do horní poličky thrillerů

28.11.2022 5 z 5

Ďábel si počká Ďábel si počká Maxime Chattam (p)

Fajnový rozjezd a táhlejší vtahování do děje není vůbec vadou dalšího příběhu Ludivine. Pak už je to jen co čtenář očekává.V tomto případě si Ďábel opravdu počká a to až do vašeho posledního dechu a poslední řádky v knize . Doufám, že se dočkáme dalšího dílu..

07.11.2022 4 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Wau. Tak tohle byla pecka. Svižná, brutální a krvavá jízda příběhem, stránka střídá stránku a odložit knihu rozhodně nelze. Když už si myslíte, že něco víte, nebo něco tušíte tak omyl, dostanete takovou šlehu mezi oči, že se z toho vzpamatujete tak za dalších 10 stránek.. U mě se tento autor zapisuje mezi první příčky knihovny. 2 čtecí večery a 440 stran uteklo jako voda.

25.10.2022 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvně jsem viděl film, až teď jsem přečetl knihu. Lisbeth jsem si hned oblíbil. Tahle kniha nešla přestat číst. Je tu vše co od knihy člověk očekává. Perfektně napsané, hltal jsem řádky a stránky jednu za druhou. Detektivka se vším všudy. Kniha neskutečně vtáhla do děje. No jdu na další díl...

04.10.2022 5 z 5

Gladiátor Gladiátor Dewey Gram

Film je dokonalý a kniha je jeho přesnou kopií. Nabízí navíc pocity hrdinů které ve filmu neuvidíte.

10.09.2022 5 z 5

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Parádní čtení. První jsem viděl film, ale kniha je kniha - je obsáhlejší. Kam všude sahali a sahají Mrázkovi nitě je až neskutečné. Mrázkův odkaz určitě v politice zůstává.

23.07.2022 5 z 5

Belzebubové Belzebubové JP Ahonen

Joo tak u tohoto jsem se pobavil, klidně bych to viděl na více příběhů . Super rodinka se vším všudy a parádní výběr jmen

08.06.2022 5 z 5

Virus omega Virus omega Mark E. Pocha (p)

Celkem super rozdíl od Markových Slasherů, opět jsem spokojen. Příběh letí dobře a zasažen do nedávné doby, ve které jsme se ocitli všichni. Chování lidí v knize se zdálo být neuvěřitelně blízko našim životům. Sebezničující povaha lidstva na 150 stránkách.

08.05.2022 4 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

(SPOILER) Zběsilá dekadentní jízda s Mötley Crüe. Na každé stránce si říkáte, že vypadne pytlík s Heroinem, tabletou LSD a jiné halucinogenní látky . A když ne, tak možná láhev Jacka Danielse s prsatou blondýnkou ze sprostých časopisů se kterou sešlápnete plyn až na podlahu s ohuleným rádiem za poslechu rockové hudby. Potkáte se s Ozzym, Litou Ford, Dickinsonem, Stallonem a Gibsonem. Když si představíte, že jeden den hrajete v klubu o velikosti whiskey a další den hrajete ve vyprodaném fotbalovém stadionu, jasně že vám cákají nervy... Jejich nelehká cesta se četla velmi dobře. V klidu si užíváte stránky na plný plyn a pak narazíte na zeď jménem "proč ku*#va já" (Vince, Nikky, Tommy i Mick). Já byl velmi spokojen super kniha.

20.02.2022 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Moje první kniha v ICH formě. Pár stránek trvalo než jsem si zvykl. Pokud máte rádi Colomba, Dextera, svérázné vyšetřování případu ????, nějakou tu krev a komplikovaný případ, je tato kniha u pro vás. Dej hltáte každou stránkou a potřebujete vědět víc. Na pachatele jsem přišel dříve než konzultant. Za mě pěkná thrilerová jízda a knihu doporučuji. Těším se na další díl.

25.01.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Oproti ostatním knihám to nebyl takový boom začátek na první straně, ale postupem knihy opět Carter sešlápne plyn na podlahu tak, že žene Huntera s Garciou kapitolu za kapitolou. Listujete knihou a kapitoly hltáte. V jejich "a sakra, a dopr***" ukončování" Carter nepřestal. Příběh super. Knihu prostě opět nelze odložit. Za mě opět plný počet.

02.12.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Jo, jo a ještě jednou jo kombinace Washingtona a Tilly je správnou volbou. Napětí nechybí, krátké kapitoly nutí k dalšímu čtení stránek. Příběh pěkně upaluje a dramatické chvilky doplňuje bezva humor ???? . Vypadá to na další super dvojici detektivů.

15.10.2020 5 z 5

Bourneova totožnost Bourneova totožnost Robert Ludlum

Prvně jsem viděl film a říkám si joo dobrý . Včera jsem dočetl knihu a říkám si: " To pro film použili jen 3 stránky z knihy?? Jaká škoda" V knize se dozvídáte to samé co hlavní hrdina. Jste ve světě tajných operací, tajných agentů, pastí a akce. Za mě super zážitek.

11.08.2020 4 z 5