Mötley Crüe

Zpověď rockové skupiny s nejhorší pověstí na světě. „Příběh zde předkládaný nepochází pouze z jednoho pera, stejně jako příběh zločinu není u soudu vyprávěn pouze jedním svědkem.“ „Nejdivočejší rock’n’rollový příběh, který kdy kdo vyprávěl,“ tak charakterizoval jeden z recenzentů neuhlazenou autobiografii M... celý text

Zpověď rockové skupiny s nejhorší pověstí na světě.

„Nejdivočejší rock’n’rollový příběh, který kdy kdo vyprávěl,“ tak charakterizoval jeden z recenzentů neuhlazenou autobiografii Mötley Crüe, jejíž členové své historky vyprávějí zcela bez ostychu. Tato barvitá kniha překypuje šokujícími historkami o hromadných orgiích, drogových mejdanech a úletech v zákulisí, jež by přivedly do rozpaků i Ozzyho Osbourna. Se svými příběhy vystupují celebrity jako Heather Locklearová a Pamela Andersonová; členové skupiny hovoří o heavymetalové filozofii, rvačkách při koncertech a o tom, jak správně nakládat s dívkami, jež se hrnou za umělci do šatny. Oživlá noční můra všech rodičů. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1015/motley-crue-1015.jpg 4.864

The Dirt: Mötley Crüe (2001)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:

Nikusha

Zpočátku jsem byla trochu zmatená z kapitol, ve kterých každý člen vypráví totožnou situaci ze své pozice. Ale posléze se do toho člověk tak ponoří, že má pocit jakoby ty chvíle prožíval s nimi. Na jedno místo se tedy vracíte s každým členem zvlášť. Velice poutavé, zároveň děsivé a neuvěřitelné. Skvělá kniha, bez debat.

Jeanie
23.06.2016

Tuhle knížku jsem před lety náhodou objevila v Levných Knihách za pakatel. To jsem ještě nevěděla, jaký 'poklad' jsem si koupila. Tihle chlápci toho mají za sebou tolik, většinou teda toho špatného, jako snad nikdo :-) Přes všechny excesy s alkoholem, drogami a lehkými děvami to dotáhli až na konečnou své úspěšné kariéry.

Rudykri
29.07.2015

Skvělý pohled do zákulisí kapely, která stoupala až dosáhla vrcholu, ze kterého spadla. To vše zabaleno v neuvěřitelných a vtipných historkách podáváno přesně tím jazykem, jaký byste od členů Mötley Crüe čekali :-)

jorgesob
16.12.2014

knížka o motley crue je snad nejvěstší bestialita co jsem četl o kapelách (samozřejmě to myslím jenom v dobrém). takhle jsem se dlouho nepobavil jejich historky jsou opravdovej zlatej fond .....prostě po právu nejlepší knížka z hudebního prostředí co jsem kdy četl

kopac
16.10.2012

Tohle nemělo chybu stejně jako hudba Mötley Crüe. Propírají tu sami sebe do nejmenších a nejoplzlejších detailů.

Thrashator
19.11.2011

Výtečná biografie. Opravdová ukázka rockového života v osmdesátkách v USA. Motley Crue byli šílenci. Sex, chlast, drogy, děvky a rock´n´roll. Ačkoliv drogy odsuzuji, do této doby a "světa" to bohužel patřilo asi tak, jako ranní chcaní každého z nás. Knížka, kterou člověk přečte se zájmem na jedno nadechnutí :-)

Lusius
30.09.2011

Skvělá, dokonalá, ... byla bych tu asi ještě dlouho :D Tahle kniha se nedá číst jinak než jedním dechem :D

mySaints
09.08.2011

Naprosto ohromující! Tahle knížka mě do sebe vcucla jako černá díra. Četla jsem ji všude a nevnímala nic a nikoho. Nikki Sixx byl urvanej ze řetězu, ale pokud si přečtete jeho ostatní knížky (hlavně This Is Gonna Hurt, která ale česky zatím nevyšla), zjistíte, jak moc se člověk může změnit. Nikki je inspirativní člověk, stejně jako Mick, který ale o sobě bohužel dává málo vědět. Tommy je jen zajímavá postavička, a o Vinci radši nemluvě. Dohromady ale tvořili historii rockové hudby, a číst o tom, jak to všechno bylo, je hodně zajímavé - člověk se tlemí, brečí, pak se mu chce zvracet, a nakonec zjistí, že Mötley Crüe už nenávratně miluje. :)

Angi
17.02.2011

Úžasné. Jedna z mála knih, kdy si člověk říká, že nic strašnějšího se stát nemůže... a pak... stačí jen otočit stránku... :D