Indiana Jones a poslední křížová výprava

Indiana Jones a poslední křížová výprava https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33613/bmid_indiana-jones-a-posledni-krizova-vy-644d22897b5be.png 4 58 6

Indiana Jones série

Žádného slavného archeologa nemůže minout hledání svatého grálu. najít ho dokáže jedině Indiana Jones

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Cinema

Indiana Jones and the Last Crusade , 1989

Petr874
Petr874
10.02.2024 5 z 5

Knihu jsem si užil více, než samotný film. Možná proto, že kniha nabízí jiné pohledy na děj a mnohem více ho odhaluje, rozšižuje a upřesňuje. Celkově, ze všech knih ze série, ukazuje nejvíce scén, které ve filmu neuvidíte. Možná proto jsem si ji tak užil.
Určitě doporučuji milovníkům i milovníkům.

PS: "Neříkej mi Juniore!"

Lukáš987
Lukáš987
30.07.2023 5 z 5

Třetí kniha a opět nezklamala. Pokud jste viděli film doplníte si menší informace, pokud jste ho neviděli budete s Indym prožívat jeho dobrodružství. Jsem rád, že jsem si tuto sérii pořídil...

georginaa
georginaa
31.08.2022 5 z 5

Na hlavní dvojici Harrisona Forda a Seana Conneryho se můžu dívat stále dokola. Jsou to úžasní herci a zpracování třetího dílu nemělo chybu. Zase plné akce a byla zábava koukat na syna s otcem. To samé u knihy jsem se neskutečně bavila.

Kuža007
Kuža007
22.02.2021 5 z 5

Nejlepší kniha o Indiana Jonesovi napsaná dle nejlepšího filmu celé série o Indiana Jonesovi. Při čtení si hned vybavíte Harrisona Forda a Seana Conneryho. Skvěle napsané. Čtivé.

Terva
Terva
15.11.2015 5 z 5

Adaptace scénáře Jeffreyho Boama podle námětu George Lucase a Menno Meyjese. Stejnojmenný film natočil Steven Spielberg a v hlavní roli IndianaJonese zazářil Harrison Ford. Jeho otce Henryho si šamansky zahrál James Bond 1 - pardon - Sean Connery. Malá ochutnávka: Berlín? Ty chceš do jámy lvové?

Peter.Melon
Peter.Melon
22.05.2014 5 z 5

Výborná kniha,je hodně podobná ne-li stejná jako film.Hodnotím ji velmi kladně.

Rob MacGregor
americká, 1948