Lukáš987 Lukáš987 komentáře u knih

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Peter Haller

Pro Stalloneho fanoušky určitě povinné, dnes už téměř nesehnatelné čtení, sice dnes už hodně zastaralé, ale proč si ji nepřečíst. Něco co jste nevěděli určitě najdete.

06.08.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

No tak to bylo parádní počteníčko... Další parádně napsaný super krimi/thriller. Už se moc těším na další autorčinu knihu. Když si budete napětím okusovat nehty, tak babička zaručeně pobaví :D :D ;)

26.07.2020 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Kniha je super thrillerovou jízdou a nelze přestat číst dokud se všechno nevyřeší a nedostanete se na její poslední stránku (ta je rozhodně originální). Super napětí na každé stránce.

19.07.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

O něco lepší než Maminčin mazánek, čtivé, strhující, s hlavní hrdinkou jdete spolu za vyřešením případů. Když už si myslíte kdo za tím vším je, tak........
Další v řadě mám Lháři, lháři tak jsem zvědav. Doufám, že bude autorka i nadále pokračovat v tomto duchu.

27.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pro mě tento díl těsně vítězí nad prvním, příběh hodně čtivý a napětí stále graduje a konec překvapí (něco jsem čekal, něco ne).Duchařiny mám rád, za mě sázka na jistotu a knihu doporučuji.

19.06.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Ke knize jsem se dostal náhodou a velmi překvapující kniha. Přečteno jedním dechem, s každou další kapitolou chcete číst víc a víc. S každým dalším řádkem jdete po boku hlavní hrdinky. Dojdete až na konec?? Budete muset ;)

09.06.2020 4 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Po Bestii jsem se dostal k této knize. 18+ jak už obálka knihy upozorňuje je určitě dobré vědět. Kniha se čte pěkně svižně, jedním dechem a nenechá vás ji odložit. Prostě musíte číst. Očekával brutalitu, nevybíravý slovník a hutné popisy násilí - tohle prostě do slasher/splatter hororu patří a autor to splňuje na jedničku. Za mě spokojenost.K maximální spokojenosti bych něco vynechal (Trishino tajemství) i když to ke konci knihy svůj efekt... Doufám, že autor bude pokračovat a i u nás vyjdou jeho další knihy.

05.06.2020 4 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Wau, tak takhle kniha byla totální jízda s vyšinutým klaunem. Přístup 18+ je určitě na místě a nebude to pro každého čtenáře, samotná obálka to prozrazuje :D . Zrod a život Bestie perfektně popsán. Je to směs brutálního slasher hororu s menší duchařskou vložkou.To ukončování kapitol, které vás nutí číst a nezastavit je u knihy velké +. Doufám, že autor bude nadále pokračovat ve svém psaní a já jdu na jeho starší kousek s názvem Oni..

02.06.2020 4 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

No wau. Více takových knih jako je tahle.. Věřit, či nevěřit to je na Vás. Kniha vtáhne do děje a to takovým způsobem, že nedokážete přestat číst. Velice povedené. Popisování Warrenových příběhů je luxusní. Při rozmlouvání s duchy pěkně naskakuje husí kůže :)

01.06.2020 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Za mě super kniha, čtivá a napínavá (řekl bych lepší jak film) - Ve filmu je použito jen nepatrné množství knihy - což je škoda. Možná se vám bude zdát, že je tam moc náboženství, ale to k tomuhle tématu prostě patří. Protože jestli tady něco je, tak nám to Sarchie alespoň trochu přibližuje a vysvětluje. Pokud tuto knihu přečtete, rozhodně doporučuji i knihu Démonologové (Ed a Lorraine Warrenovi) o kterých se v této knize Sarchie hodně zmiňuje..

26.05.2020 5 z 5