Sylvester Stallone

Na málokoho ze současníků se hodí přívlastek „filmová hvězda“ tak dokonale, jako na Sylvestra Stallona. Nikdo se mu nevyrovná v oblibě u masmédií a publika. Z neznámého mladíka se stal nejpopulárnějším Američanem, z amatérského boxera umělcem nové vlny, z chudého chlapce sponzorem a z pochybného individua vzorným otcem. Rocky – Rambo – Yuppie je tou nejpestřejší variantou amerického snu. Peter Haller se v této knize pokouší odhalit tajemství úspěchu v jeho italsko – americkém původu a v jeho filmografii najít opěrný bod, ze kterého by bylo možné odvodit jeho neuvěřitelný věhlas. Kromě toho najdete v publikaci množství fotografií a anekdot, které ještě neznáte – zkrátka, pokusíme se představit vám jednu z nejvšestrannějších osobností naší doby....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143147/sylvester-stallone-143147.JPG 4.410
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno · Cinema

Kniha Sylvester Stallone

kobejn
18.07.2018

Je to jen taková obrázková publikace, nikoliv kniha. Je to takový čtení pro puberťáky, aby jen získali základní informace o svém idolu. Nicméně jako základní stallonovská škola to bohatě vystačí.

Faustka
27.09.2014

"Celý život sestává z času, ale můžeme ho použít jen jednou. Nechtěl bych ho promrhat. Potřebuju čím dál větší šance, takové, ze kterých bych mohl mít strach. Bez strachu se nedá vítězit. Chci se bavit, při sportu, se ženou, se svými syny, při malování. Chci dělat chyby, prožívat porážky i vítězství. Dychtím po životě. Kdybych se dožil 75 let, měl jsem jen 650 000 hodin života. A to je zatraceně málo." S jeho elánem a fyzičkou jakou se prezentuje dnes, tu pětasedmdesátku v pohodě obhájí.

Peter Haller
německá