Oni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na jihu České republiky se prostírá Branišovský les, místo opředené mnoha děsivými legendami. Podle některých obyvatel nedalekých obcí v něm straší přízrak muže v tmavém kabátě, jiní šeptem mluví o červených očích vznášejících se ve tmě… V minulosti se v areálu tamější vojenské základny bez zjevného důvodu postříleli členové hlídky a mimoto v srdci lesa roste strom oběšenců – podobný těm, které lze nalézt v neblaze proslulé japonské Aokigahaře. A je toho ještě víc… Jednoho jarního dne se do Branišova vydává na víkendový teambuilding skupinka slovenských bankovních úředníků. Shodou okolností se ve stejné době les chystá navštívit i uznávaný, leč neurotický profesor literatury se svou dospívající dcerou a dva bývalí narkomani… A každý z nich si přináší svá tajemství, touhy i komplexy. Úděsná tajemství však ukrývá i Branišovský les…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/400643/oni-Jkk-400643.jpg 2.942
Žánr:
Horory, Literatura slovenská
Vydáno:, Carcosa
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Oni

Přidat komentář
milunka21
předevčírem

Chápu, že někteří lidé nezkousnou určité scény. Ale zase bych to nepřeháněla tím, že autor to přehnal. Jsou tam věci o kterých se nemluví, ale věci, které se dějí. Ta kniha měla šokovat a naprosto to splnila. Správný horor má být napínavý jak kšandy a pokud je to vyvraždovačka, tak hold se vám ten kýbl zvednout musí, jinak to není pořádný horor. Tohle autor splnil na jedničku a já se těším na další jeho knihy. :-)

Martia
15. května

Nikoho neodsuzuju, ale co musí mít asi tenhle autor v hlavě..

Elsasbooks
15. května

Slyšela jsem hodně rozporuplné situace a tak jsem se rozhodla knihu přečíst. Četlo se to rychle a lehce, občas mi přišlo autorovo psaní amatérské. Děsivost a hrůza knihy mi nijak nevadily, i když takovéhle knihy normálně nečtu. Jako experiment to bylo dobrý, ale v pokračovat v čtení tohoto žánru nebudu.

ladyajva
14. května

Precteno za jeden vecer. Cekala jsem ducharinu, dostala jsem vyvrazdovacku.

Misa.K1
14. květnaodpad!

V půlce jsem odložila, ztráta času.

petaSk
13. května

První polovina byla kvalitní příprava atmosféry a postav (většinou nesympatických a hodných vraždy). Mnohé z nich měli nechutná tajemství a nestandardní sexuální fantazie nebo požadavky. Pak přišla vyvražďovačka, která ale ke konci ztrácela dech a závěr jsem prostě nepochopila.

Calix
13. května

Nebolo to zle ale Dom 490 bol lepsi, toto bolo opat az moc prehnane.

snehule
03. květnaodpad!

Na knihu, jejíž děj se odehrává v Branišovském lese, jsem se těšila (ano, moje chyba, čekala jsem něco ve stylu Trhliny). Tahle obludnost mě však jen okradla o čas.