LucyBooks LucyBooks komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha, která se hezky četla.
Básničky se ke knize skevěle hodily. Nápad s hádáním vraha a prince byl zajímavý, neotřelý.

20.01.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Úžasná knížka s kouzelným příběhem (nápad s knihovnou je skvělý, trošku závidím :-D ). Kniha se četla opravdu rychle. Dax a Autumn byli skvělí hrdinové, líbil se mi jejich vztah a to, jak Dax pomáhal Autumn s úzkostmi a naopak :-).

14.01.2018 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Krásné pokračování i postavy ( opět). Jen mě mrzí, že nebyl přeložen další díl.

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Jedna z mála knih, která je krásně napsaná s andělskou tématikou :-).

První První Kiera Cass

Opět krásné pokračování :-). Přečteno za jeden den.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl nezklamal. Autorky si opět udržely laťku. Moc Reedovi a Elle fandím. Líbí se mi jak se k sobě rodina začala chovat. Ale ten konec ? Snad horší než u prvního dílu, vyrazil mi dech. Potřebuju třetí díl, jsem zvědavá jak autorky zakončí sérii. Opět platí citát: ,,Tihle Royalové Vás zničí." :-)

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Na knihu jsem se strašně těšila a také bylo na co. Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale poté se to rozjelo a to byl nářez :-). A ten konec ? Nemám slov, co dodat. ,,Tihle Royalové Vás zničí." :-)

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Kniha byla krásně napsaná, svižná. Pořád se zde něco dělo. Konec mi přišel smutný. Těším se na pokračování :-).

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Dokonale napsaná kniha, na to kolik má stran je čtivá. I když sci-fi nečtu, toto bylo opravdu super. A konec velice povedený. Kniha nutí k zamyšlení.

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Na knihu jsem byla moc zajímavá a nezklamala. Dokonalý thriller. Velice zajímavé téma. Děj byl psán svižně. A pohledy více postav byly zajímavé (sice by stačilo méně postav- pro přehled). Bylo zde vidět, jak jsou lidé snadno ovlivnitelní. Doufám, že k tomuto nedojde.

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Poslední díl byl úžasný, krásné zakončení, i když dojemné :-). Přečteno za jeden den.

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Skvělé pokračování! Ještě napínavější. Přečteno za jeden den.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha je krásně napsaná. Téma hezky zpracované :-).
Přečteno za jeden den.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Smutná kniha, bohužel s tragickým koncem. Láska Petra a Lucie je krásná a čistá. Co víc dodat. Nezasloužili si to.
„Vešla mu do srdce dveřmi jeho očí, vešla tam celičká a dveře se za ní zavřely."

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělé pokračování! Možná ještě lepší. Kniha měla grády. Moc se mi líbil v knize i Chaol a fandila jsem jim. Nebudu radši spoilerovat. Jen to co se stalo...to.. mě zničilo..prooč ? A ten konec ? Bomba! Těším se na třetí díl :-)

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

I autorky druhá série nezklamala. I když jsou každá úplně jiná, jsou obě dokonalé. Kniha je velice čtivá. Možná se mi o trošičičku líbí víc Dvůr, ale to je totiž srdcovka.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Famozně napsaná, i když opět smutná. Kapitoly z pohledu Milese a Tate byly skvělé. Konec dokonalý. Colleen je opravdu jednička :-).

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásná knížka, dojemná, hlavně ten konec. Moc jsem Layken a Willovi fandila. Básničky skvělé, ke knize se hodí. Kniha nutí k zamyšlení. Přečteno za jeden den.

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Opět krásné pokračování. Nemohla jsem se dočkat až kniha vyjde. Kniha byla zajímavá, měla napětí. Kapitoly psané z pohledu Mare a Cameron byly skvělé - zajímavé vidět pohledy různých postav. Konec mě zničil. Jsem zvědavá na další díl.

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Krásné pokračování, ale smutný konec.