Objetí

Violet Edenové se v den jejích sedmnáctých narozenin převrátí život naruby. Je čas, aby zjistila, kým ve skutečnosti je. Její přítel ji zradí. Její nepřítel jí zachrání život. Bude se muset rozhodnout, jak velkou oběť je schopná přinést, čeho se dokáže vzdát pro dar, jenž jí byl přisouzen bez její vůle. Nebezpečně vzrušující a temný příběh Objetí je prvním dílem úspěšné tetralogie o dobru a zlu, o vábení touhy a možnosti volby. Violet se nečekaně ocitá jako ústřední bojovník v odvěké válce mezi padlými anděly a ochránci lidstva. Sama o takovou válku sice nestojí, ale svůj život postavila na dvou pravidlech: neutíkat a nevzdávat se. Stane se z ní Grigori, nebo podlehne vábení temnoty? Projde rituálem objetí, aby navždy zavřela dveře za svým dosavadním životem a vrhla se do neznáma? Na jejím rozhodnutí nezávisí jen její život, ale i osud nic netušícího lidstva....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179568/big_objeti-HoJ-179568.jpg 3.8183

Fialový ráj 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Práh

Embrace, 2011

Kniha Objetí

EvaSupovic
22.09.2020

Vyhrála jsem oba díly v soutěži a musím říct, že po přečtení prvního dílu, jsem se s chutí pustila do dvojky.

KáčaP.
04.09.2019

Po dlouhé době mě první i druhý díl naproto pohltili. Druhý díl jsem přečetla za den, nevěděla jsem že nebude konec a existuji další díly v angličtině... proč se tohle děje.. chci číst dál a jsem strašně zklamaná. Měli by přeložit vždy od serií všechny díly. Vždy se přeci najde někdo kdo to čte a to mame jako číst jen půl příběhu? Stalo se mi to už po 3.. snažím se dávat si pozor než začnu číst na to aby byly všechny díly, ale občas prostě přehlednu v tom množství co čtu a vybíram co budu číst.. knížka má u mě 1000% ale zklamaní že nemůžu číst dál je obrovský.

teepe
02.03.2019

po seriích zavržený, svůdné atd tohle prostě nešlo... nutila jsem se do čtení, nebavilo mě to...

lailaj
28.01.2018

knuha je docela čtivá, příběh zajímavý, ale ta hlavní hrdinka, to je bída. vůbec mi nepřišla sympatická

LucyBooks
13.01.2018

Jedna z mála knih, která je krásně napsaná s andělskou tématikou :-).

TerezaMondeková
30.11.2017

Kniha se mi líbila. Je to jednoduché a nenáročné... skvělá oddychovka. Rychle a dobře se to čte. Nechybělo napětí a ani překvapení, které nás čekalo hlavně na konci knihy.
P.S. Fénixe jsem si zamilovala! ♥

soltera
30.10.2017

Pre mňa je táto kniha veľkým sklamaním. Nebolo v nej nič nové, čo už som x-krát nečítala v iných knihách o padlých anjeloch a hlavná hrdinka so svojou hlúpou povahou ma vyslovene iritovala

BarkaS
29.08.2017

Docela zajímavý námět, za kterým opět pokulhává pojetí. Představa, že by se tisíce let stará bytost zajímala o pubertální holku, je až směšná. Přesto zábavné, nezatěžující. (Kdybyste někdo chtěli, mají to v Levných knihách za 59.)