Omámení

Violet bylo sotva sedmnáct let, když se o sobě dozvěděla nečekané věci. Nejen že je jiná, ale je zatraceně jiná než ostatní! Je napůl člověk, napůl anděl a osud jí na bedra naložil těžká rozhodnutí... Violet Eden je napůl anděl a napůl člověk. Jejím osudem je chránit lidi před pomstou vyhnaných andělů. Druhý díl série o Violet Eden má název Omámená. Violet Eden dobře ví, že její život i životy ostatních závisí na tom, komu bude věřit a komu ne. Když ale dorazí posily, je víc než jasné, že někdo něco skrývá. Zřejmě každý v jejím okolí chce něco tajit, to znamená, že nikomu se nedá věřit. Dokonce i Lincoln něco skrývá. Jediná jistota, kterou má, je to, že Phoenix je ještě nebezpečnější, než kdykoliv předtím. Začíná nebezpečný závod o čas. Pátrání po předmětu, který může pomoci obnovit rovnováhu, odvádí všechny do posvátných hor Jordánu. Tam budou Violetiny schopnosti vystaveny obrovskému tlaku. A poté se bude muset vypořádat také s těžkou zradou... Více se dočtete v druhé části série Violet Eden Omámená....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180577/big_fialovy-raj-omameni-48M-180577.jpg 4.198

Fialový ráj 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Práh

Entice, 2011

Kniha Omámení

Majinka2001
27.02.2018

Druhý díl se mi líbil více než první, i když se tam občas někdy někdo choval jak idiot. Ale štve mě, že nepřeloží ty ostatní díly, asi si je budu muset koupit v angličtině abych věděla jak to nakonec dopadne.

lailaj
31.01.2018

Děj zajímavější, než v prvním díle, ale Violet je mi pořád nesympatická

V.Vendulii
14.01.2018

No tak lidi :(.. musí se to přece dát nějak zařídit, ten překlad! Kvůli jazykové bariéře se nedozvíme víc?.. Další tři díly jsou napsaný a zveřejněný a mě se vážně ještě nestalo, abych knihu o pětiset stránkách přečetla téměř jedním dechem..

LucyBooks
13.01.2018

Krásné pokračování i postavy ( opět). Jen mě mrzí, že nebyl přeložen další díl.

TerezaMondeková
30.11.2017

Vadilo mi, že se tady moc neobjevoval Fénix. A co mi strašně vadí je otevřený konec. Já bych v téhle knize teda pokračovala, nebo bych přidala epilog a nebo bych napsala další díl. Ta poslední věta. Pořád dokola si kladu otázky: Jak to dopadne? Bude nakonec s Fénixem nebo s Lincolnem? Jaký je nebo by byl další díl? Bože, jsem hrozně zvědavá.

soltera
04.11.2017

Druhý diel bol rozhodne lepší a zaujímavejší ako prvý . A tretí diel bol najlepší . Škoda že ho u nas nevydali.Aj ked sa mnohé postupne vysvetlilo nedokazala som uverit výnimočnosť hlavnej hrdinky.

makynka911
27.07.2017

U této série mě moc mrzí, že se nedočkáme dalšího pokračování. Obě knížky se mi moc líbily, každá měla něco navíc oproti druhé, ale určitě se u mě řadí na jedno z prvních míst :)

sabulik69
26.08.2016

Moc mě to bavilo a proto jsem hodně naštvaná, že není pokračovaní.. :-(
Ale jinak opravdu dobrá kniha