Lucie311 Lucie311 komentáře u knih

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Opět jsem poznala další část země. Krásně popsané prostředí jako vždy a samozřejmě romantika ze zápletkou. Za mě super. Krásné letní počteníčko.

21.07.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Veselé i smutné zároveň. Příjemná jednohubka.

13.07.2022 5 z 5

Třinácté okno Třinácté okno Vlasta Dušková

Kniha mi vůbec nesedla.

05.07.2022 1 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Celkové psaní spisovatelky nic moc. Jednoduché, krátké, úsečné věty . V příběhu to celkem rušilo. Zápletka naprosto jednoduchá taková začátečnická.

21.06.2022 2 z 5

Univerzální léčebná metoda EFT příslib psychického a fyzického zdraví pro každého Univerzální léčebná metoda EFT příslib psychického a fyzického zdraví pro každého Zdena Katayama

Zodpovězeno vše co bylo třeba vědět pro laika.

12.06.2022 3 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Krásněji napsanou knihu na toto téma jsem snad ještě nečetla. Tak úžasná propracovanost mezi postavami byla opravdu dokonalá. Na konci knihy pár otázek ohledně postav, děje i na to jak se svět vyvíjí teď byl také dobrým tahem autora. Super

12.06.2022 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Od autorky znám mnohem lepší díla. Kniha byla co se týče postav velice dobře napsána jako všechny autorčiny postavy. Dějově jsem ale trošičku něco postrádala.

12.05.2022 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Jeden z lepších hororů autorky. Spokojenost.

30.04.2022 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Velmi silné příběhy,velmi silných žen.

22.04.2022 4 z 5

Archa knih Archa knih Jan Tománek

Příběh strašidelně pravdivý. Kéž by všem ovcím oči otevřel. Je nutno číst mezi řádky. Perfektní zpracování.

05.04.2022 5 z 5

Děj velice zajímavý, napínavý jen překvapilo jak amatérsky byl příběh napsán. Škoda

01.04.2022 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

To už se ani nedá vyjádřit slovy. Naprostá pecka. Uff...

29.03.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Příběh o něčem ale zároveň o ničem. Nevím no,podruhé už určitě číst nebudu.

17.03.2022 2 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Velice napínavý a poutavý příběh. Autorka prostě umí dát příběhu i postavám šťávu.

10.03.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Milé,příjemné, čtivé....

02.03.2022 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět krásný příběh. Tato autorka nikdy nezklame.

15.02.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Příběh byl fajn,lehký, romantický i slza ukápla a ani napětí nechybělo. Parádní.

08.02.2022 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Nádherná kniha. Děkuji za odvahu muže který se dokázal svěřit celému světu. Jeho odvaha a laskavost po tom všem je obdivuhodná. Díky

30.01.2022 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět parádní počteníčko. Miluju krátké kapitoly. Děj pak nenudí a hezky plyne.

29.01.2022 4 z 5

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

Tak to bylo dost dobrý. Napnutá jsem byla až do samého konce. Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy ale celkově super napětí v příběhu.

24.01.2022 5 z 5