LoverBooks LoverBooks komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Sbohem živote, sbohem naděje...
Tímto právě skončil můj život.
Jako fakt? Musel se ten Chaol chovat jako totální kretén? Celou dobu jsem si přála, doufala, myslela, že bude s Aelin. Né, on se musí chovat, jak ten největší blb pod sluncem.
Jinak kniha byla skvělá, nádherná, úžasná, jako předešlé díly, jen to čekání na další díl...

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

TOP!!! TOP!!! TOP!!!
Nádherná kniha.
Miluju sérii Skleněný trůn a myslela jsem si, že se jí nic nevyrovná (Ještě k tomu od stejné autorky), ale spletla jsem se! Tohle je knížka, která je skvělá! Má v sobě všechno napětí, lásku, nečekané situace a já jí zbožňuji!
Prostě TOP!! TOP!! TOP!!!

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha byla zase z jiného pohledu a to se mi líbilo. Jen se nemohu rozhodnout, jaký z chlapců je lepší volba.
PS. Jsem jediná, nebo vám taky přijde divný, že Maxon a America jsou rodiči?

08.01.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Přečteno za jeden večer!
Nádherná kniha s nádhernou obálkou a nádherným dějem!

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Nádherná kniha, kterou jsem si zamilovala.
(Asi stejně tak, jako Colea.)

09.01.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Kniha byla zase skvělá! Nechybělo v ní napětí, akce a všechno ostatní. Tohle je snad nejlepší série na světe a jenom mě mrzí, že už čekají jenom tři díly a konec. (Nepočítám novelu)

Elita Elita Kiera Cass

O trošičku slabší, ale stejně je to nádherná kniha

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

BOŽÍ!!! BOŽÍ! !! BOŽÍ!!!
Z knihy jsem vážně nadšená!
Byla ještě lepší, než minulý díl a nechybělo tam snad nic.
AKORÁT mě strašně moc mrzí jak to dopadlo s Nehemií a Chaolem. Podle mně od začátku patří k sobě

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Já jsem o knize mluvila s kamarádkou. Jí se strašně moc líbila a já s ní musím souhlasit.
Ze začátku jsem moc nechápala děj a ani mě to moc neoslovilo, ale odhodlala jsem se a četla dál. To bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat! Sice je trochu nepravděpodobné, že 18ti letá holka bude nejlepší vražedkyně v zemi, ale co? Je to fantasy a tam je snad možný všechno ne?
Prostě skvělá kniha a hned jdu na další díl.

08.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Srdcovka! Zbožňuji!

08.01.2017 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Ne. Prostě ne. Jako fajn. Zachovo chování ještě přežiju, ale ten konec? Jako fakt? Alyssa se rozhodne, že v normálním světe umře a jde si s Morfeem užívat do Říše divů? Ne. To mi hlava nebere.

08.01.2017 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jako malá jsem knihu četla z donucení. Vůbec mě nebavila. Koho zajímá, proč zhasl tu lampu? Jak si mám asi ochočit lišku?
Takhle nějak jsem to viděla jako malá. Kniha se mi zhnusila. Pak ale přišla povinná četba, a co tam nebylo? Malý princ. Musela jsem si jí přečíst znova a i k mému srdci si našla cestu. Dnes jsem na knihu koukala jako na knihu, která je skvělá. Byla v ní moudra, která byla velmi čtivě napsaná. Knihu by si měl přečíst každý, ale asi až ve starším věku.
Musela jsem si jí přečíst ještě jednou a zase v ní bylo něco nového.
Určitě to nebylo naposled, co jsem knihu četla

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kniha byla vážně úžasná! Bohužel jsem se do ní nějak začetla a už jsem byla na konci. Co jiného dodat? Snad jen to, že jí každýmu doporučuji.

22.01.2017 5 z 5

Skvělá série. Nic jinýho k tomu není třeba dodat.

08.01.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Skvělá kniha!!!!
Zbožňuji!!
Jen Morfeus mi tam vadil (doufám, že nejsem jediná).
A Zacha toho nejde si nezamilovat

První První Kiera Cass

Skvělá kniha!! Vážně bomba! Jen nemusela zemřít postava, kterou jsem si docela oblíbila. (Kdo četl, ví )

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Dobré doplnění Selekce, ale chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla.

08.01.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásný díl, který doplnil spoustu informací.
Určitě doporučuji.

08.01.2017 5 z 5

Myslím si, že tahle knížka si podmaní každou věkovou kategorii. Mě osobně velice zaujala a mám jenom kladné názory.

29.01.2017 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black