Zrcadlení ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Po zdrcující bitvě na školním plese přijala Alyssa své divé šílenství a rozhodla se bojovat za oba světy, které miluje – za svět lidí i za Říši divů. I když to znamená, že musí vyzvat Červenou na závěrečný souboj plný podvodů a intrik. A protože je králičí díra, jediná cesta do Říše divů, zasypaná, musí Alyssa projít zrcadlovým světem do Kdekolijinde, prostoru obydleného mutanty a podsvětnickými vyvrheli. V třetím díle ságy Šepotání se Alyssa a její otec vydávají do srdce magické země a chaosu, aby našli Alyssinu matku, její rytíře a napravili vše, co se stihlo pokazit. Společně se Zachem a Morfeem musí zachránit Říši divů a odvrátit rozklad i zkázu, jež se zrcadlí v každém zrcadle na světě. Ale pokud uspějí a přežijí, opravdu je všechny čeká šťastný konec?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286422/zrcadleni-Qeh-286422.jpg 4.4381
Série

Šepotání 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), CooBoo
Orig. název

Ensnared, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Kniha Zrcadlení

Přidat komentář
vera4097
předevčírem

Příběh na motivy Alenky v Říši divů. Takový Spin-off řekla bych :D
Podle mě je celá série dobrá, pořád se tam něco děje. Člověk by řekl že někdy je toho až moc :D Říše i její obyvatelé dost dobře popsány, někdy je to i trochu...děsívé...
Zakončení se mi líbilo.. takový kompromis :D :)

Hedvika959
03. března

Tak konec byl opravdu třešnička. Krásné jsem si všechno dokázala představit a hrozně jsem to prožívala. Napětí se drželo až do konce a suprove vygradovalo. Rozhodně koho první dvě knihy odrazovaly jen kvůli téhle třetí si to všechno přečtěte.
(přemýšlela jsem jestli autorka během psaní na něčem náhodou nejela,nebo není sama podsvětník protože to by člověk nevymyslel)


Adee.K
03. března

Celá série mě ohromně bavila. Ale já bohužel nemám tak bujnou fantazii, takže příběh pro mě byl docela oříšek. Za to ale nemůže autorka, to je pouze můj nedostatek.

Calwen89
09. února

Důstojné zakončení série. Autorka se také moc hezky poprala s milostným trojúhelníkem, ačkoliv nás mohla trochu více napínat a neupozorňovat nás na konec už z kraje knihy.

Doporučuji všem holčičkám, dívkám a ženám které vidí smysl v nesmyslu a jejichž fantazie nezná hranic. Lichotnický klobouk! :D

Elina_Berg
02. ledna

Tuhle sérii jsem začala s nadšením. První díl byl úžasný, prostě bez jediné chyby, ale ta pokračování....
U ostatních dílů mi úsměv vadl, už mi ten příběh připadal zdlouhavý a musela jsem se hodně nutit do čtení.
Zkrátka tahle série nebude patřit k mým oblíbeným, je to spíš takový průměr.

PheobeDomi
25.07.2020

Prosím poraďte !!!
Dostala jsem tuhle knihu od mé babičky za vysvědčení. Přečetla jsem asi tak dvě kapitoly, ale pořád ne a ne knihu pochopit, načež jsem zjistila, že jsou ještě dva předchozí díly. Tak bych se chtěla zeptat, jestli knihu pochopím i když jsem nečetla dva předchozí díly nebo knihu pochopím i tak. Vím, že některé knihy jsou psané tak, že na sebe díly postupně nenavazují a některé tak, že pokud si nepřečtete předchozí díly, knihu nepochopíte. Ptám se z důvodu, že jsem tu knihu dostala od babičky (nebyla nejlevnější) a taky je mi škoda, že by doma jenom ležela ve skříni. Tak se ptám, jestli je potřeba si předtím přečíst ty dva díly, nebo není. Předem děkuji za odpověď. :-)

Karolin77
17.05.2020

Za mě bohužel průměrná série ..
Od těchto knížek jsem čekala něco víc bohužel nic moc ...:-(
Ale nejvíc co mi vadilo byl milostný trojúhelník ( to bylo opravdu utrpení - nemám ráda Morfeea....)
3*/5*

StayWalker
20.04.2020

Autorka v tomto díle nepřináší nic nového. Poslední 1-3 kapitoly byly úplně zbytečné (epilog byl super!), ale jako konec série docela ujde.

1