Zrcadlení ekniha

Po zdrcující bitvě na školním plese přijala Alyssa své divé šílenství a rozhodla se bojovat za oba světy, které miluje – za svět lidí i za Říši divů. I když to znamená, že musí vyzvat Červenou na závěrečný souboj plný podvodů a intrik. A protože je králičí díra, jediná cesta do Říše divů, zasypaná, musí Alyssa projít zrcadlovým světem do Kdekolijinde, prostoru obydleného mutanty a podsvětnickými vyvrheli. V třetím díle ságy Šepotání se Alyssa a její otec vydávají do srdce magické země a chaosu, aby našli Alyssinu matku, její rytíře a napravili vše, co se stihlo pokazit. Společně se Zachem a Morfeem musí zachránit Říši divů a odvrátit rozklad i zkázu, jež se zrcadlí v každém zrcadle na světě. Ale pokud uspějí a přežijí, opravdu je všechny čeká šťastný konec?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286422/zrcadleni-Qeh-286422.jpg 4.4341

Šepotání 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), CooBoo

Ensnared, 2015

Kniha Zrcadlení

OsolenéKnihy

Obdivuji fantazii autorky, její svět se mi stále líbí, ale třetí díl byl rozhodně horší než ty dva předchozí. Většina akce se zvrtla v přemýšlení hrdinky nad tím, koho proč miluje. Prvních 350 stran se nic nedělo a celé to vedlo jen k poražení Červené, což ale naprosto neúměrně zabralo jen dvě strany. Postavy neprošly nijak zásadním vývojem, který by byl přínosný nebo poučný i pro čtenáře. Možná tomu ještě docela přidávám. Zakončení dobré, ale zvolila bych pro něj jinou cestu.

mia.com
21.09.2019

Super zakončení série, která byla celá opravdu povedená a jsem ráda, že jsem na ni narazila. V tomto díle mě nejvíc bavil dobrodružný cestovatelský začátek a konec byl krásně vymyšlený. Mohli by natočit film :D

Catwoman292
13.08.2019

Začátek byl trochu nudnější a pomalejší a porážka Červené poněkud svérázná a rychlá, ale jinak se mi knížka opravdu moc líbila..
Nemůžu si pomoct, ale musím ocenit originální vyřešení milostného trojúhelníku;)...
Závěrem: tato série je geniální a nutně si jí potřebujete přečíst..

Lil30
04.08.2019

Začátek byl trochu nudný, než se Alyssa dostala do Ksekolijinde, a než se se všemi setkala. Zach mi lezl na nervy, ale poté jsem pochopila proč. V minulém dílu jsem si Morphea oblíbila a v tomto jsem si ho prostě zamilovala. Předpokládala jsem, že boj s Červenou bude trvat déle, nebo alespoň jej zpracuje autorka do více kapitol. A ten konec? Jen takové malé shrnutí? Škoda, kniha si zasloužila to trošu více rozvést. Jinak se mi příběh moc líbil, pořád se něco dělo a odhalovali jsme další záhady. Jako mě minule překvapila její maminka, tak tentokrát to byl její táta...Ještě mi zbývá Běsnění a budu se muset poté s Říší Divů rozloučit.

juni
20.05.2019

Poslední díl Šepotaní se mi moc líbil. Krásný návrat do mé oblíbené Říše divů.

werush
19.03.2019

Naprostá pecka.Krásně se četla.Doporučuji

Murasaki
04.02.2019

Jestli jsem o předchozích dvou dílech řekla, že je miluju a byly úžasné, tenhle tomu nasadil korunu. Celý příběh nabral nové obrátky a já jsem si čtení knihy opravdu užívala. Dokonce mě i ta Alyssa přestala štvát. :D
Na konci jsem i slzy uronila. Skončilo to tak, jak to skončit mělo. Je mi celkem líto, že mám celou sérii za sebou, protože byla opravdu skvělá.

andrejci
03.12.2018

Lepší finále jsem si nemohla představit. Opravdu se povedlo. Je pravda, že je lepší přečíst celou sérii vcelku než s odstupem. Bylo to skvěle promyšlené a jenom mě mrzí, že jsem na ni musela čekat tak dlouho. Jsem ráda, že Alyssa skončila s tím s kým chtěla. Moc jsme jí to přála. Určitě mám v plánu si ji někdy znovu přečíst a těm z vás, kteří ještě váhají doporučuji aby přestali a okamžitě si tuto sérii přečetli.