LivN LivN komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Vstoupila jsem do malé útulné kavárny Varme, kde to voní sladkou čokoládou. Sedám si ke dřevěnému stolu mezi tichou Fionu a princeznou Avril . Na proti Avril sedí laskavý David, přidává se k nám Condrád se svým knirem a s veselou Sofii a přímo čelem ke mě usedne Ben s pronikavě šedomodrýma očima. Úžasná Eva nám přinese rybí polévku s krevetami a kanelsnegle. Kniha byla tak dobře napsaná, že jsem melá pocit jakobych byla v roli Katie. Bylo to pro mě hygge...

15.08.2023 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Za mě kniha asi nebyla uplně top. Ztracela jsem se v postavách a chyběl mi tam popis samotné Kate. Vlastně jsem nevěděla jak si ji mám představit. Začátek byl celkem slibný, ale potom už se mi to nějak vleklo. Pro mě málo napětí.

08.08.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nikdy jsem nebyla v Japonsku, ale s touhle knihou jako bych byla. Všechno je tak dokonale barvitě popsané, že mate chuť vypít si zelený čaj matcha, sníst nudle z vepřového vývaru tonkotsu ramen, toulat se čtvrtí Nippori a vášnivě líbat Gabea... Čtení jsem si velmi užila!

04.08.2023 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Kniha mi asi nějak nesedla. Bylo tam moc omáčky o postavách. Stačil stručný popis vzhled a minulost třeba a honem zpet k případu. A ne 6 zbytečných stran. To mě dost odradilo a další díly už ani číst nebudu. To podstatné ( případ) šel stranou.

01.08.2023 2 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Byla to hezká klidná oddechovka s nečekanou ikdyž originální zápletkou. Všechno bylo fiktivní a nic nesmíme brát vážně, účelem knihy je aby nas pobavila což si myslím, že splňuje dokonale. Dex byl úžasně sladký když jsem četla anotaci ke knize pana Pracháče jsem si představovala jinak.. V knize mohlo být malinko víc lechtivých scén, ale vzhledem k situaci hlavních hrdinů to chápu.

31.07.2023 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

(SPOILER) Kniha mě fakt nebavila chyběl tam děj a nebylo to ono. Kdyby si tu pásku Evelyn nesundávala hned při prvním setkání bylo by daleko zajímavějši žít nevědomky s tím.. Kdo že to byl ten záhadný muž?... Hvězda navíc kvůli barvitým popiskům sexualních scén to je vše.

25.07.2023 2 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Darcy si úžasná! Tohle bylo perfektní jeden z nejlepších dílů. Rozhodně jsem nic takového nečekala. Těším se čím nás překvapíš v dalším díle.

21.07.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Knihu jsem dočítala na noční směně v práci a to, že jsem neměla umytou podlahu bylo v dané chvíli naprosto irelevantní, protože erotické scény měli velmi explicitní detaily a to bylo důležitější. U knihy jsem se hodně bavila doporučuji!

14.07.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

(SPOILER) Asi jsem došla Kate na chuť a začíná se mi líbit. Tento díl byl opoznání lepší než první. A samozřejmě mě nepřekvapilo, že se v knize objevil gay. Spíš jsem se divila, že nebyl už v prvním díle. Jsem ráda, že mám před sebou ještě dva díly. Jen tak dál Roberte si úžasný!

26.04.2023 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

(SPOILER) No jelikož jsem četla na tento typ knížek už hodně mám to s čím srovnávat. Připomínalo mi to hodně styl Roberta Bryndzi, samozřejmě on je nejlepší a tohle byla pouze parafráze. Kniha měla určité dírky. A protože mám ráda série a tohle je první díl dám tomu šanci a přečtu si i zbytek.

21.04.2023 3 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

(SPOILER) No tak takový konec asi nečekal nikdo. Až na posledních stránkách se dozvíte rozuzlení. Kniha byla úžasné čtivá a vážně mě bavila, ale musím dát 4 *, protože měla jisté trhliny. Určitě věřím, že autorka na mezerách zapracuje a překvapí nás ještě lepším thrillerem. Určitě tomu dám šanci a už teď se těším.

18.04.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Roberte, miluju tvoje knihy doufám, že už nám píšeš další příběh s Erikou! Bylo to úžasné, napínavé, prostě božské! Líbí se mi, že se v knize vyvíjí jak případ, tak soukromí všech postav. Prostě jako by to bylo všechno skutečné... A co když vlastně je, co my víme. Třeba někde v Británii žije Erika s Petersonem a Mosovou, že?

08.04.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Mrzí mě, že jsem si nepřečetla knížky pěkně díl po dílu jak mají být. Protože mám teď chaos v postavách. Čtete jeden díl a tam nějaká postava umře najednou čtěte druhý a ona ještě žije. Jinak toho homosexuálu mohlo být malinko míň. V každé skupince lidí musel být homosexuál. Nemám nic proti nim, ale tady to Bryndza trochu přehnal. Jinak super kniha jako vždy za mě 5 hvězd.

03.04.2023 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tento díl knihy se od všech tak trochu liší.
U řeky Temže se najde kufr s brutálně zavražděným mužem.... Je to tam trochu tahoun v anotaci na čtenáře, jelikož má Erika nehodu a případ je přidělen někomu jinému. Takže se v knize úplně neřeší "ten případ", ale to vůbec nevadí právě naopak tím se stává tento díl tak jedinečný. Bylo to úžasné počtení. Takže ať jsou knihy o případu,ktery Erika řeší nebo o jejím osobním životě, vždycky to bude super kniha!

30.03.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Erika nasadila laťku hodně vysoko, takže dávám 4*. Nebylo to až tak dobre jako předchozí série, ale určitě si přečtu i další díly.

16.11.2022 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Knížka mi připomínala druhý díl " Tajemství sídla Craven Manor ". Josepha jsem si moc zamilovala a se Sophii tvoří takové světlo v temnotě. Nemůžu říct která část se mi líbila víc. Příběh jsem si naplno užila a hltala každou stránku. Doufám, že se dočkám dalších dílů, protože Darcy je mojí oblíbenkyní a její knihy jsou úžasné.

01.11.2022 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

No nemůžu uvěřit tomu, že to napsala stejná spisovatelka jako TERAPII. Bohužel to nebylo to, co jsem čekala, ale jsem ráda, že jsem knížku dočetla. Hlavní hrdinka byla dost naivní a chvílemi mi už lezla na nervy.

25.10.2022 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Bohužel mě kniha vůbec nebavila. Jsem ráda, že jsem ji nečetla před Terapii. Jak kdyby to ani nenapsala stejná spisovatelka. Už podle názvu knihy víte o čem to asi bude. Mluví se tam převážně o Millie, strašně mě to štvalo, ale nenechám se odradit a přečtu si další knihu od spisovatelky snad bude tak dobrá jako terapie.

21.10.2022 odpad!

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

(SPOILER) Tohle byla tak úžasné propracovaná kniha, že žasnu. Na každé stránce se ocitáte blíž k cíli a přesto jste pořád daleko, protože jestliže podezříváte Ninina vraha na straně 60, tak na 76. straně je všechno jinak a vrah je úplně někdo jiný, který se objeví na straně 97, ale záhy zmizí na 105. .... Hodně jsem podezřívala Lea, ale kdo že to byl skutečně jsem opravdu nečekala o oči jsem pěkně vykulila a musela jsem se sama sobě zasmát, že mě to taky nenapadlo dřív. Byla to moje první kniha od spisovatelky a jsem ráda, že má napsané ještě další. Hned se vrham na V PASTI LŽÍ a spisovatelku řadím k oblíbeným. Byl to úžasný zážitek doporučuji přečíst. A už taky vím proč má kniha název " TERAPIE". Vůbec mi to nesedělo a říkala jsem si, že knihy mají různě zvláštní názvy no ale na konci mi to došlo.

17.10.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Bohužel jsem knihu nedočetla. Nevím asi mi nějak nesedla. Jsem zvyklá na Bryndzovky a tohle je úplně něco jiného. Vůbec jsem se nemohla začíst a děj mi přišel nezajímavý něco tomu chybí.

14.10.2022 2 z 5