LivN LivN komentáře u knih

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Nebyla tak dobrá jako Hříšný vévoda,ale dala se přečíst. Taková oddychová knížka nic pro ty co maji rádi vzrušení.

29.01.2018 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Je to asi nejslabší knížka z celé série. Bavila mě tak do půlky A pořád jsem četla a čekala co teda bude,ale dočetla jsem ji a jsem ráda ale už si ji asi nikdy nepřečtu Sprosťák vede.

29.01.2018 2 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Je to pěkná čtivá knížka romantika a krimi dohromady je fajn. Je to pěkné romanticke a zároveň napínavé.

29.01.2018 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Byla to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo Buď Kaledonie. Určitě doporučuji přečíst.

28.01.2018 3 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

No řekla bych ,že je to napodobenina 50 odstínů šedi hlavní hrdinové jsou až na pár malých vyjímek úplně stejní jako Christian a Anastasie. Bylo to zbytečné protahování děje jako by spisovatelka už nevěděla co by. A to tetování no nevím to mi přišlo nejvíc ujeté. Další dva díly už si nekoupím. Ale za to první díl byl fenomén! A tak to taky mělo skončit další díl už neměl být.

28.01.2018 1 z 5

Muži: Návod k použití Muži: Návod k použití Kathy Lette

Čekala jsem od knihy víc. Obal je velice lákavý a anotace taky ,ale byla jsem ráda,že jsem knihu vůbec dočetla a těšila se až začnu číst něco normálního.

28.01.2018 2 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Miluju Smanthu Youngovou a miluju její knihy. Hrdina byl fenomén! Mám ráda knihy typu namyšlený ,arogantní ,ale přitom strašně sexy ŠÉF a sekretářka,která ho nesnáší,ale časem se jí začne líbit a skončí to sexem a nakonec se do něj zamiluje. Doporučuji je to vzrušující knížka.

28.01.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Řekla bych , že je to nejslabší díl z celé série. Těšila jsem se na dalšího Božského a celkem mě kniha zklamala. Za mě Will (Božský Hráč) nemá konkurenci!

28.01.2018 2 z 5

Skrytá láska Skrytá láska Barbara Cartland

Byla to taková oddychová kniha a celkem předvídatelná. I když už jsem do předu věděla co bude následovat knížku jsem si i tak zamilovala. Ale raději mám knížky kde je nějaká zápletka a nutí mě číst a číst dokud se neobjeví rozuzlení.

28.01.2018 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Musím říct, že mě kniha fakt zaujala. Zatím jsem teda nečetla jiné díly ale už je mám všechny koupene takže se chystám na první díl. Dean je fakt borec! Divila jsem se , že kniha neskončila hned jak se svěřili přátelům , že spolu chodí a čekala jsem na další zápletku a taky jsem se dočkala. Bylo to fakt super dlouho jsem nečetla tak výbornou knihu a že jsem jich už přečetla. Určitě doporučuji!!

27.01.2018 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Celkem byl příběh čtivý. Ze začátku mě ale bavil víc. Bylo to dobré, ale nejvíc u mě stále vede Jamaica Lane a to na plné čáře, Četla jsem ji několikrát a ráda se k ni ještě vrátím.

18.03.2017 2 z 5

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Myslím, že je to jedna z nejlepších knížek,které jsem četla. Nevím co vic dodat prostě fenomenální.

25.08.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Kniha se mi moc líbíla ,ale myslím si, že to byl nejslabší díl z celé serie. Čekám na pátý díl a zjistila jsem, že na slovensku výjde v únoru a u nás vůbec. Je to velká škoda!

20.01.2016 3 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Fenomén!

03.10.2015 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Anotace této knihy je zcela jiná. Když jsem uvažovala, že si ji pořídím strhávání korzetů mě fascinovalo. Ale co jsem našla uvnitř v knížce? Jen popis starého domu a plno harampádí. Tak jsem četla a čekala co bude dál po hřebci ani stopy. Jedním slovem kniha propadák a s erotikou to nemá nic společného. Nabíječ vyhrává na plné čáře!

29.09.2015 odpad!

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Ano ja tu stránku znám..

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Viděla jsem první film divergence, ale jakmile jsem si přečetla knížku zjistila jsem že film je neúplný.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Je to nejlepší knížka ze všech třech dílu. Jak se člověk začte vtáhne vás to do děje. Je to jako droga pořád chcete vědět co bude dál a chcete číst víc a víc dokud knížku úplně nedočtete.

22.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Podle mě byla knížka fascinující. Film byl taky dobrý, ale knížka je vždycky lepší.