Muži: Návod k použití

Muži: Návod k použití https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200148/muzi-navod-k-pouziti-XN7-200148.jpg 3 27 9

Ženy mají mnoho chyb. Muži mají jen dvě. Všechno, co řeknou, a všechno, co udělají. Kathy Letteová shromáždila v tomto ironickém průvodci svoje nejjiskřivější vtípky a slovní hříčky o mužích. Čeká nás ničivá porce humoru a větší než malé množství nestydatosti. Autorka nabízí praktické rady („Když chce snídani do postele, řekněte mu, ať spí v kuchyni.“), nenapodobitelný a osobitý přístup k věčnému boji obou pohlaví („Je statisticky dokázáno, že sto procent rozvodů začíná sňatkem.“) a trefné postřehy týkající se silnějších protějšků („Všichni muži se považují za bohy. Jejich manželky jsou bohužel ateistky.“) Dokonalý dárek pro ženy, které si neberou servítky.... celý text

Humor , Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Jota

Men – A Users Guide

MagdaFish
26.07.2019 2 z 5

Nuda. Několik bonmotů je vtipných, ale zbytek je bezbřehá nuda.

Hanuja
05.04.2018 3 z 5

Knihu jsem stěží dočetla, ale je dosti útlá. Občas jsem se u ní i zasmála. Jsou to spíš rádoby vtipné glosy o mužích. Knížka mne jinak vůbec ničím nezaujala.

LivN
28.01.2018 2 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Obal je velice lákavý a anotace taky ,ale byla jsem ráda,že jsem knihu vůbec dočetla a těšila se až začnu číst něco normálního.

Makalenka
21.12.2017 2 z 5

Miluju sarkasmus, ale tohle, až na pár ojedinělých povedených vtipů, bylo hodně vyumělkované a byla z toho cítit ta přehnaná snaha o to pobavit...což mě nepobavilo. Zatím jsem nedočetla, dala jsem přednost dalším třem knihám. A pochybuji, že se k tomu ještě vrátím.

Chika
10.05.2017 4 z 5

Kniha mě pobavila. Nudné knihy ihned odkládám a tohle jsem přečetla celkem rychle. Pro mě, jako mladou, svobodnou holku docela dobrá příručka do života.

Sidonie
10.01.2017 5 z 5

49%?
Já teda tenhle humor můžu. Správný sarkasmus. Samozřejmě to nemůžete brát tak vážně. Je to jen sranda. Srandu si dělají muži z žen, ženy z mužů, brunety z bloncek... Proč se neškádlit?
Však i Kathy Lette je sama šťastně vdaná.

Za mě dobrý.

petra3242
20.08.2016 1 z 5

ani jsem to nedočetla, pár celkem trafných, vět jinak zbytek trapný pokus o vtip....

ladyfromskye
12.01.2015 4 z 5

To já jsem se příjemně pobavila, ačkoliv se všemi postřehy nesouhlasím. Knížka se líbila i mé kamarádce, a dokonce jejímu příteli.

Antoaneta
30.09.2014 2 z 5

Kniha mne nijak nezaujala,je to takový nucený přehnaný humor směrovaný na muže no moc jsem se nenasmála.

Kniha Muži: Návod k použití je v