Hříšný vévoda

Hříšný vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166518/bmid_hrisny-vevoda-10n-166518.jpg 4 86 17

Duke Trilogy série

Romantický příběh plný tajemství, nebezpečí a nečekaných odhalení. Příběh, v němž nechybí láska, touha a vášeň. Vivian žije v poklidném městečku v Cornwallu, kde ji všichni považují za vdovu. Nikdo ze sousedů nemá ani ponětí, že je to žena z vyšší společenské třídy, která utekla z Londýna, aby zachránila jméno rodiny před skandálem. Jenže teď se objevil někdo, kdo vyhrožuje, že její tajemství prozradí… Jeho mlčení si může Vivian vykoupit tím, že získá vzácný rukopis Shakespearova sonetu s autorovým podpisem, který nevlastní nikdo jiný než samotářský a tajemný William Raleigh, vévoda z Trentu. Muž, jehož pověst je černější než nejčernější cornwallská noc. Muž, kterému se raději všichni vyhýbají a mluví o něm se zatajeným dechem… Vivian však nemá jinou volbu, než se vydat do jeho ponurého domu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Duke of Sin , 2004

DUNIKO
24.11.2020 5 z 5

Krásné čtení❤️První knížka od této autorky a určitě ne poslední.

rampapa
01.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha a krásný příběh o lásce.Uz se těším až si přečtu další díl. Knihu velmi doporučuji.

kacenka6144
18.02.2020 5 z 5

Hlavní hrdinové už oba v letech, žádné sladkobolné naivní chování. Lehká detektivní zápletka je příjemným zpestřením tohoto příběhu. Občas mě oba hrdinové "štvali" svou zásadovostí. Ať se milujeme jak chceme, prostě to není správné, tak šup šup od sebe. Ale jinak fajn příběh. Četla jsem ho jaký druhý z této série, až už se nemůžu dočkat, jak to dopadne s Collinem.

aydam
01.11.2019 5 z 5

Žádná sladká, ulepená "pusinková četba", nýbrž laskavý příběh s napínavou zápletkou.
Je pravda, že se hlavní hrdinové moc nehandrkovali, ale jejich vzájemné poznávání se pěkně gradovalo a okořeněné bylo tu a tam šibalskou poznámkou jednoho z aktérů.

"Kde je smích, je i radost. A kde je radost, tam je i láska."

jaja10
18.09.2019 5 z 5

super kniha

Havrnka
24.02.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh s dramatickou zápletkou.

ariel platto
03.06.2018 5 z 5

Z pana vévody a jeho pohledu s ušlechtilou mluvou a přesto nemravnou, jsem se z kraje knihy několikrát "orosila". Perfektně popsané - cudné - sexuální napětí mezi hrdiny. A jako bonus napínavý děj a zápletka.

lenka9778
02.05.2017 3 z 5

Knihu jsem přečetla z této série jako poslední. Byla jsem hodně zvědavá na Willa. Na to, jak se mi jevil mezi přáteli, tak v soukromí mě bral za srdíčko. P.S. nejvíce mi vadilo neustálé přeskakování z vykačky do tykačky. Tohle nesnáším. tak buď si v soukromý tykaj nebo vykaj........

Freedomova
31.10.2016 3 z 5

Knihu jsem četla na odreagování a pobavení a v tomhle ohledu nezklamala. Je to klasický "harlekýn" v historických kulisách.

havrmoni
03.10.2016 5 z 5

Není co dodat,opakovala bych jen to co už je tu napsáno. Něžná,romantická kniha.

LivN
25.08.2016 5 z 5

Myslím, že je to jedna z nejlepších knížek,které jsem četla. Nevím co vic dodat prostě fenomenální.

účetní
28.06.2016 5 z 5

Pěkná kniha, moje první od této autorky a zklamaná jsem nebyla, četlo se to moc dobře. Také mám další díly a těším se na ně. Pochvala i za přebal.

Aracely
03.03.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem za jeden den :-) Po dlouhé době historická kniha , která se mi fakt líbila a nemám, co bych vytkla. Zajímavý příběh s kriminální zápletkou , tajemným vévodou a ,,vdovou". Milostné scény byly popsány roztomile a cudně, velmi decentně a to jsem ocenila. U takových knih to nebývá zvykem ... Určitě si přečtu celou trilogii , Sam a Colin mi byli sympatičtí a na jejich příběhy jsem zvědavá... :-)

Doporučuji k přečtení!

maryzka
09.11.2015 2 z 5

I když jsem tuto knihu četla spíš odzadu neboť jsem si přečetla třetí díl, tak tahle kniha docela ušla. MĚLO alespoň takový švih,člověk se nenudil. STEJNĚ, ale hlavnímu hrdinovi trvalo než přišel kdo se skrývá za touto rošádou.

Kamiliana
21.10.2015 4 z 5

Knihu jsem četla nadvakrát, ale nakonec "prošla". Ocenila jsem napětí, humor, záhadu a hlavně popis střetu s místní "vyšší" společností. Nepochybuji o tom, že v Anglii by k podobně trapným okamžikům došlo i dnes (kdyby vévoda oslovil pouhou květinářku).

munka
15.10.2014 5 z 5

Pekný príbeh, romantika, napätie. Prvá kniha od tejto autorky, ktorú som čítala a nesklamala.

liskarysava
07.01.2014 4 z 5

Příjemná oddechovka, četla se dobře.

Anglie 19. století romance historické romance

Adele Ashworth