LivN LivN komentáře u knih

Obhájce Obhájce Victor Methos

Bohužel mě kniha vůbec nenadchla. Ještě, že měla tolik málo stránek. Asi to není můj šálek čaje.

08.10.2022 2 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

(SPOILER) Tak tohle se vážně povedlo! Masterpiece! Kniha mě bavila od začátku do konce nejlepší bylo když se Guy ztratil v lese. Žasla jsem nad tím jak byla Amy vychytralá a myslela jsem, že Guy nakonec umře v Rookwardu a bude muset zůstat s Amy navždy. Těším se na další díly od oblíbené spisovatelky, která u mě zabírá na pomyslnem žebříčku první místo.

07.10.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Knížku jsem si nechávala mezi poslední kvůli nízkému hodnocení, ale knihu jsem si užila ikdyž nebyla tak strašidelná jak jsem čekala děj byl zajímavý a každou stránkou se odhalovalo tajemství rodiny Folcroftových. Sourozenci mi byli sympatičtí a hned jsen si je zamilovala. Darcy prostě umí psát co si budem.

30.09.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Můj pátý díl z téhle série a patří spíše k mím slabším. Nail byl ovšem zlatíčko, já bych ho brala hned. Zas až tak strašidelné a napínavé to nebylo a místy se děj táhnul. Pořád jsem čekala na to WOW, které se bohužel nekonalo. Nicméně se těším na další díly.

25.09.2022 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Moje čtvrtá kniha a zatím nejlepší. Kdyby šlo dat 10 hvězd dám plný počet. Bylo to napínavé od začátku do konce. Kniha mě úplně pohltila a taky se mi líbila milostná linka mezi Remy a Markem. Prostě úžasné

12.09.2022 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha mi přišla jako fantasy pro mládež do duchařiny měla hodně daleko. Ale i tak jsem si ji užila. Konec se už vlekl a bylo tam zbytečně omáčky kolem. Kdyby to tam nebylo a spisovatelka udělala stručný závěr bylo by to o moc lepší.

04.09.2022 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

(SPOILER) Moje druhá knížka od spisovatelky. Opět to bylo úžasné a knížku jsem přečetla za dva dny. Jo i Anna mi byly sympatické hned od začátku a jak to bude pokračovat s Lukasem jsem taky odhalila, ale nevadilo mi to. Z prvu jsem si myslela, že Helen bude hodný duch ovšem nestalo se tak a jsem ráda, že po všech těch letech bloudění mezi dvěma světy našla svého klidu. Ještě mě udivuje, že tento díl je napsaný v ICH - formě a první a druhý v ER - formě. Zbytek jsem zatím nečetla. Nenapadlo mě, že to bude spisovatelka střídat.

31.08.2022 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Bohužel knihu jsem nedočetla. Mohla být líp přeložená. Některé slova byli dost obscenní a kniha mi připomínala spíše porno časopis než erotický příběh.

06.08.2022 1 z 5

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Divím se, že má kniha tak nízké hodnocení. Mě se líbila. Pod slovem thriller si teda představuji něco úplně jiného, ale já jsem se pobavila. Bylo to příjemné čtení. Asi sto lidí sto chutí. Hlavně mě zajímalo jak to všechno dopadne. A takový styl psaní jsem ještě u knihy neviděla a velmi mě to překvapilo. Co se stane, kdybych udělala něco jiného? Co kdyby....? Co když...?

06.04.2022 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

WOW! Opět unikát. Na bryndzovkách je úžasné to, že vás ten příběh tak zaujme a vtáhne do děje, který pak žijete ještě týden po dokončení knihy. Teď se budu u vchodu do domu otáčet a ujišťovat se jestli mě někdo nesleduje. Akorát mě mrzí, že je to poslední díl. Mě teda osobně čekají ještě dva, ale ráda bych víc případů Eriky. Knížky jsou velmi dobře propracované.

18.09.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další případ Eriky Fosterové! Dostává se pod kůži dalšímu vrahovi. Z prvu se nemá čeho chytit jelikož je případ už dvacetšet let pohřben na dně lomu, ale po dlouhém pátrání a Eričiným zkušenostem nakonec vypátrá vraha Jessici. WOW! Moje třetí kniha od Roberta. Sice to mám trochu přeházené, protože v knihovně jdou tyto knihy na dračku, takže beru co je zrovna k mání. V pořadí mám SMRTÍCÍ TAJNOSTI jsem zvědavá na další případ šéfinspektora Fosterové. A taky musím dodat, že to byl zatím nejlepší díl.

15.09.2021 5 z 5

Umíráme na objednávku? Umíráme na objednávku? Tomáš Kašpar

Přečteno za jedno odpoledne. Jelikož byla kniha vydána v roce 2014 a už v té době to bylo takové, tak se ptám jaké je to teď? Ještě horší? Ano, COVID! A lepší to už asi nebude. Pan Kašpar má úžasné knihy a velmi ráda je čtu. Doporučuji dal. Říkám známím tu si musíte přečíst, protože co je v knihách, to na netu, novinách ani ve zprávách na nově či primě nenajdete! To vám veřejně nikdo nepoví. Ale když se tak zamyslím lidé to ani vědět nechtějí. Lidé jsou pohodlní a nechtějí se vzdělávat a zajímat. Mají to svoje. Radši se naočkuji kvůli pivu v hospodě.

07.09.2021 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Do knížky jsem se nemohla vůbec začíst nevím asi mi tento díl nějak nesedl. Přitom první díl jsem četla

05.09.2021 2 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

(SPOILER) Knihu mám doma už dva roky a teprve teď jsem si ji přečetla. No řeknu vám, vůbec se mi do ní nechtělo, ale jelikož jsem teď momentálně neměla co číst sáhla jsem po Ashburn. Už první kapitola mě plně pohltila do děje a s každou stránkou jsem chtěla vědět o Edith víc a víc. Bylo to napínavé a strhující! Ovšem bohužel to byla moje první hororová kniha, tak nemám s čím srovnávat, ale už se chystám na další díly a pevně doufám, že budou stejně ohromující jako tento. Knihu jsem četla celé odpoledne a už mi chybělo jen pár stránek když se venku zacalo stmívat. Řekla jsem si to musím dočíst. Edith se pevně zakouala do její nohy, zuby zajeli hlouběji. LÍÍTŮŮJ ÉÉÉDÍÍÍTH, zašeptala mrtvá žena Adrienne do ucha.

04.09.2021 5 z 5

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Moje třetí kniha od tohoto autora a opět úžasné️. Zase jsem si rozšířila vědomosti a zato jsem moc ráda proto čtu knížky tohoto typu. Jen tak dál! Těším se na další.

30.08.2021 5 z 5

Jak nezemřít na pandemii Jak nezemřít na pandemii Tomáš Kašpar

Jestliže strach a stres tlumí činnost našeho imunitního systému, tak zase radost a smích ho posiluje. Takže se smějme a radujme že života a nenechme si ho pokazit negativními zprávy o strašné nemoci covid a očkování. Moje druhá kniha od Tomáše Kašpara a opět MASTERPIECE! V záloze už mám další dvě a těším se na novou co brzy výjde.

23.08.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Moje čtvrtá kniha od Ví a začátek nic moc od půlky se to celkem rozjelo. Byla to taková příjemná oddechovka a únik od reality když se všude jen řeší kovid a očkování. Ale četla jsem i lepší knihu od této spisovatelky u mě vede Šéf.

14.08.2021 4 z 5

Očkování - hrozba nebo záchrana? Očkování - hrozba nebo záchrana? Tomáš Kašpar

Kniha mi hodně dala a hlavně ještě víc otevřela oči. Říkám si, že ani nemůže být pravda to co se tady děje, ale bohužel je. Vidím teď svět úplně jinak. Žádná svoboda projevu. Jsme jen pokusni králíci a covid je jen velký byznys, tak jako všechna očkování. Oni nás nechtěji léčit právě naopak. A měla jsem správné tušení kdo za tím vším je a tato kniha mi to jen potvrdila. Doporučuji přečíst všem a doporučit dal aby se lidé konečně probrali a otevřeli oči.

31.07.2021 5 z 5

Mystický léčitel: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba Mystický léčitel: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba Anthony William

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Hodně jsem se dozvěděla, ale kdybych měla vyřadit s jídelníčku všechno škodlivé jako je lepek, laktóza, sója a výrobky z ní, kukuřice a výrobky z ní, maso, vejce, ryby a mnoho dalšího, tak bych se musela stát farmářem a pěstovat si všechno sama jinak bych byla jen na ovoci, zelenině a vodě.

13.07.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Sečteno dočteno. První díl se Summer tedy LOV, se mi líbil o malinko víc. Bylo tam víc humoru a chvilek kdy jsem se během čtení nahlas smála. Brenna mi byla taky sympatická a hodně jsem se na tento díl těšila, ale nebylo to až tak záživné. Zatím vede SKÓRE A LOV. Uvidime třeba mě třetí díl hra mile překvapí a zařadím ho na první místo série.

20.04.2021 3 z 5