Jmenuji se X

Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. První večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje. Marc Roscarrick – potomek šlechtického rodu – je přátelský, společenský, inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti. Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou spalující touhu. Jeho tajemství je ale pro dívku šokující. Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň? Každý má svá tajemství – z některých ale mrazí a pálí zároveň....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158975/big_jmenuji-se-x-1Wb-158975.jpg 3302

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Story of X, 2012

Kniha Jmenuji se X

LilluLong

Tak takto krátky koment som este nepísala :) Prečítala som :) za mna 3*

Jita160

Wou...velmi chytlavý příběh.
Chvílemi mě šel i mraz po zádech,moc jsem si tuto knížku pro mě neznámé autorky užila.Byla vzrušující, napínavá a chvílemi mě brněli prsty jak už jsem potřebovala otočit další stránku abych zjistila víc.
Za mě určitě ano, doporučuji.

januska82

Mňa teda táto kniha veľmi nenadchla. Priznám sa, že poslednú tretinu knihy som čítala viac menej z donútenia a už len dialógy. Občas odseky medzi nimi.

anna7852
19. lednaodpad!

Přiznávám,tohle jsem ani nedočetla i když jsem se snažila opravdu.
NIc proti památkám a hisroii,ale kdyžbych chtěla o nich něco vědět najdu proto jinou knihu.
Prostě můj šálek to rozhodně nebyl.

Sammy.Boy

To Vám ale bylo vášnivé mysterium! :-P Můj druhý odklon od obvyklého čtení, ale nemůžu v žádném případě říct, že by to byl průšvih. Naopak jsem byl mile překvapen, že kniha měla v rámci žánru hlavu a patu. Atraktivní prostředí slunné Neapole s notnou dávkou romantiky a humoru, okořeněné pár sexy scénami a protkané téměř až kriminální dějovou linií.

petra.trucker
10.12.2020

(+ SPOILER) Kniha nebyla špatná, ale... Nápad příběhu je dobrý, čtení v přítomném čase z pohledu hlavní hrdinky mi překvapivě vůbec nevadilo.
Když přejdu k těm negativním věcem, které mě spíše zklamaly a v hlavě jsem měla nechápavé otazníky. Na začátek, navštívíte VĚTŠÍ město a jako náhodou se potkáte zrovna s NÍM. Jako vážně? Velká náhoda. Dále mi nesedlo při mysteriu to tetování. Já tedy osobně netetuji, nejsem tetovací odborník, ale když jsem šla na tetování, tak mi bylo kladeno, abych nepila žádný alkohol, protože se zvyšuje krevní tlak a tím tetování více krvácí a tatérovi se ztěžuje práce. A co udělá Ixka? No asi nezůstala jen u jedné skleničky (ale chápu, že si alkoholem chtěla zvýšit sebevědomí, protože byla "nahá"), tady bych viděla chybu "pořadatele" mysterií neboli tedy autorky samotné. Ale je to příběh a nějak jsem tuto část přelouskla. Dále škoda, že jsme se nedozvěděli, jak dopadla kamarádka Jess.
No a když přeskočím nějaké drobnosti, tak si myslím že konec byl pěkně vymyšlený, ale hrozně odfláknutý.
A ještě jedna pozitivní věc v knize: na straně cca 182 se objeví v textu "český kamion" =D
Ale kniha nebyla nejhorší, bylo zde lehké napětí, nevědomost, vcelku dobře popsané sexuální scény, zajímavý příběh, trocha lásky a přátelství.

Nel-ly
07.09.2020odpad!

Musím téhle knize uznat jednu věc - pamatuju si ji i roky poté, co jsem na ni narazila.
Strašná záležitost, co se snažila chytit na popularitě fifty shades.
Když pomenu příšernou, naivní a nesympatickou hrdinku, necharismatického hrdinu a hloupý příběh (to má spusta těchhle románů), tak problém jsem měla hlavně se stylem vyprávění. Vyjadřování hlavní hrdinky bylo něco tak... nepochopitelného, že by mě zajímalo, jestli originál byl tak příšerný jako překlad (a bojím se, že překladatel je tady nevinně).
Strašná, strašná záležitost, u které nechápu, že to vůbec někdo mohl vydat natož prodávat do dalších zemí.

Jája92
21.07.2020

Na první pohled zajímavý námět, ale zpracovaný tak nešťastně, že z toho vznikne jen slátanina slov a emocí.