lištička123 lištička123 komentáře u knih

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Zajímavá, skvělé napsaná kniha.

31.01.2022 4 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Za mě dobré čtení, knížka se mi líbila.

01.12.2021 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skvělá, čtivá, zajímavá knížka.

09.11.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedna hvězdička dolů díky tomu, že za mě velká romantika. Ale jinak čtivá knížka, která stojí za přečtení.

11.04.2021 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Myslela jsem, že lepší než Smrtka Nimbus nemůže být. Ale může a byl. Skvělá série.

24.02.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Skvělá kniha, chytla mě hned od začátku a až do konce nepustila. Těšila jsem se na ni a nezklamala.

03.01.2021 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Knížka se četla sama. Smutný, dojemný příběh z Osvětimi.

08.10.2020 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Výborná kniha. Napínavá, čtivá, konec překvapivý, místy ne pro slabší povahy. Určitě se těším na další díl.

18.08.2020 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Tak toto bylo mnohem lepší než Trhlina, super kniha pro ty, kdo se rádi bojí, protože u této jsem měla fakt strach.

08.07.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný příběh, dojemný, mile a čtivě napsaný. Skvělá kniha.

11.06.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Takový průměr, stejně jako všechny od paní Třeštíkové. Hvězdičky dávám za to,že byla humorná, dobře se četla, z kraje, kde žiji, ale jinak.....prostě průměrná kniha.

27.03.2020 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knížka byla zajímavá, ale jak už tady někdo napsal, druhá polovina, respektive její začátek, mě trochu zmátla, že jsem místy nevěděla, kdo je kdo. Za přečtení každopádně stojí, jen jsem měla nejspíš větší očekávání.

01.01.2020 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Milý příběh,knížka se moc hezky četla, přesto jsem čekala asi víc. Každopádně za přečtení stojí.

01.10.2019 4 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Srašidelné, děsivé, hororové. Hmmm,to můžu. Dobře napsané, styl autora mi sedl.

25.09.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Knížka se četla dobře, byla zajímavá, přesto jsem možná čekala víc. Konec byl podle mě trošku přitažený za vlasy a za přečtení to stálo.

01.09.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Knížka byla skvělá. Ještě jsem od autorky žádnou nečetla,tak nemohu porovnat, ale tato byla super. Od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Napínavá, přesně podle mých představ.

21.08.2019 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Knížka se mi líbila. Byla napínavá, čtivá,.... Od této autorky jsem jetě žádnou knihu nečetla, ale určitě to napravím.

13.08.2019 5 z 5

Hodně silná knížka, která rozhodně stojí za přečtení. Mě jedním dechem přečíst nešla, ale moc se mi líbila.

01.08.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Popravdě o trošku slabší než Hadrový panák, ale přesto knížka, která stojí za přečtení.

10.06.2019 4 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Opravdu krásná kniha. Láska, válka, napětí, skvělý příběh. Není co jiného dodat.

08.05.2019 5 z 5