Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka tohoto autora. Nová hrdinka mě baví a těším se na další případy.

26.03.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila. Oddychovka. Od tohoto autora to byla pro mě premiéra. Těším se na další knihu, kterou si přečtu.

21.03.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Skvělá detektivka, plná překvapení. Závěr jsem nečekala a moc se mi líbil

19.08.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhý díl nezklamal, skvěle propracovaný příběh obohacený o zvraty. Těším se na další příběh.

15.07.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Napínavý příběh plný zvratů. Moc se mi kniha líbila a budu se těšit na další příběh.

07.05.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pro mě jeden z nejlepších autorů. Ani tato kniha mi nedovolila, abych ji odložila. Skvělá zápletka.

30.12.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Knihu jsem přečetla za víkend. Napínavá, propracovaná. Některé pasáže z zbetečně dlouhé, ale příběhu to neuškodilo. Závěr byl napínavý a pro mě překvapivý

10.12.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na knihu jsem se těšila, ale zklamala mě. První polovina se táhla a závěr to celé tak nějak "zabil" :)

12.11.2017 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha mě bavila, napsána tak, že se nešlo odtrhnout a stále jsem četla dál a dál, až jsem se za jeden den ocitla na konci. Dobře zpracovaná rychlovka, se zajímavým námětem a propracovaným příběhem. Doporučuji.

08.10.2017 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvěle propracovaná detektivka. Výborná zápletka a děj. Doporučuji a těším se na další knihu této autorky.

16.04.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha nezklamala. Jako vždy pro mě geniální detektivka. Přečteno jedním dechem a budu se těšit na další dílko od tohoto manželského páru.

07.03.2017 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Skvělá kniha. Trošku možná pohled do budoucnosti? Stojí za přečtení a zamyšlení.

09.05.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka, neznala jsem a byla jsem nadšena. Konec mě velice překvapil, neměla jsem ani tušení. Sice stará klasika, ale stále bych ji zařadila mezi mé TOP TEN.

23.09.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Skvělá a napínavá kniha. Těším se na další knihy tohoto autora!!!

27.01.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tato slavná dvojce opět nezklamala. Příběh dobře promyšlený, postavy rozpracované do posledního detailu. I tak pro mě vede Svědkyně ohně.

25.11.2013 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Dobře napsaná kniha, která se dobře četla.
Konec byl na mě lehce překombinovaný.
Ale jinak doporučuji.

20.06.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Skvělá kniha opět. U této autorky mě jen mrzí, že její knihy přečtu za dva dny. Fantastický styl psaní.

05.09.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Hezky se četla. Propojení minulosti a současnosti bylo přehledné. Závěr mě překvapil.

30.03.2021 5 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Kniha se dobře četla, ale některé pasáže byly dost zdlouhavé. Závěr ale překvapil a moc se mi líbil.

05.02.2021 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skvěle sepsaný příběh. Hluboký a emotivní. Síla a schopnost si stát za svým se již v dnešní době moc nevidí. Přitom postihy, které hrozily tenkrát, se nedají s dnešními ani srovnat. Doporučuji

19.11.2020 5 z 5