Lily-fairy Lily-fairy komentáře u knih

Si ty normálna?! Si ty normálna?! Holly Bourne

Tahle kniha je tak pravdivá. Poselství tu má větší význam než příběh, ale i ten je překrásný

01.05.2019

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Hodnocení je průměr za všechny dějové linky:
Chaol/Aedion - něco se tu dělo, bavilo mě to číst 4*
Manon - obsahově je to o ničem, ale baví mě to číst 3*
Celaena - nuda, nuda, klišé, Mary Sue, OP hrdinka... 2*
Zklamání

19.04.2019 3 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

Dokonalé. Temné, drsné a zároveň plné naděje a moudrosti. O mnoho lepší než první díl a jedna z nejlepších knih, minimálně mezi YA

06.04.2019 5 z 5

Neobyčejní Neobyčejní V. E. Schwab (p)

Hezky se to četlo a základní myšlenka dobrá, ale jinak bída. Málo postav, skoro všechny nesympatické, hrdinové byli zlí bez nějaké hlubší motivace, prostě jenom aby zlí byli. A zápletka téměř nulová. Škoda

04.04.2019 2 z 5

Noční škola Noční škola C. J. Daugherty (p)

Fajn oddechovka. Ale jsem jediná, komu přijde, že vždy, když se máme něco dozvědět, tak autorka akci utne a místo toho nám to někdo převypráví?

17.02.2019 4 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Jsem zklamaná. Mít to o sto stránek míň a nějaký silnější příběh, tak by to šlo. V téhle podobě ne. Ale dám šanci 2. dílu, tak uvidíme

12.02.2019 2 z 5

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

Po nadupaném druhém díle přišlo ochlazení a zklamání. Z ohně se opravdu stal jenom prach a popel

11.02.2019 3 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Nedočteno, nemůžu hodnotit. Došla jsem cca na stranu 80 a uvědomila si, že je mi úplně jedno, jak kniha skončí, tak proč bych ji měla dočítat? Odloženo na neurčito

19.01.2019

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Oddechovka, hezky se četla, ale nic neočávejte, nic nedostanete a moc dlouho v hlavě nezůstane. V luxoru se dá sehnat za 50 Kč a na chvilkové zabavení je naprosto ideální

14.01.2019 3 z 5

Belladonna Belladonna Fiona Paul

Stejně jako Jed se četla úplně sama, ale chyběla mi temná atmosféra a noční Benátky

14.01.2019 4 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Nemůžu hodnotit, přečetla jsem jen deset stránek. A pak knihu vrátila do knihovny. Jsem sice cílová skupina, ale ten styl psaní? A děj? Na třetí stránce si pozvracej nohy? Na to bych řekla jen:WTF?

19.12.2018

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Námět krásný, ale zpracování pokulhává. Autorka nevěděla o renesančním životě téměř nic, já jí to nevěřila a příběh... no, prostě slaďárna

02.12.2018 2 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

Nedočteno. Opakování pořád toho samého dokola, a to od cca. půlky prvního dílu. Celý ten svět s dušemi jsem nepochopila. Jedna hvězda za nápad a obálku.

24.11.2018 1 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Četla jsem ji celkem dlouho, ale druhou půlku zhltla za dva dny. Škoda, že autorka první část knihy nějak nezkrátila, protože se tam skoro nic nedělo

21.11.2018 3 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Čekala jsem mnoho, dostala jsem obrovskou směsici ničeho

04.11.2018 2 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Vypráví o té části historie, o které se nemluví, a to je dobře. Na konci neuroní slzu jen kámen.

15.09.2018 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Takový závěr jsem od docela povedené Slzy nečekala.
První hvězdu strhávám za přemíru akce a neuvěřitelné situace a tu druhou za Eureku. Je to ****

01.09.2018 2 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Nápad krásný! Ale hlavní odhalení mi bylo jasné od 1. strany.

29.08.2018 3 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Krásný závěr, nejlepší díl série. Obrovský posun od prvního dílu. Jenom párování postav je jak ve Dvoru trnů a růží.
A ten konec? Možná moc pohádkový. Epilog dojal, ale vážné byl nezbytně nutný?

26.08.2018 5 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Tato kniha bohužel zklamala. Styl psaní sice čtivý a postavy zajímavé, ale jinak je kniha nudná a děj nezajímavý. A celá mytologie zombií nelogická a překombinovaná

06.08.2018 2 z 5