Za zrcadlem

Zapomeňte, co jste slyšeli o mozcích a krvi, tyhle zombie chtějí lidské duše. Tu Alenčinu bohužel dostaly. 2. díl světového bestselleru! Alenka Bellová už ztratila rodinu, přátele i domov. Myslela si, že víc už ztratit nemůže. Mýlila se. Po posledním útoku zombií se s ní začíná dít něco podivného. Zrcadla ožívají a ona slýchává šepot mrtvých. Ale co je na tom nejhorší? Někde v jejím nitru se vzmáhá odporná temnota, která ji nabádá ke strašným činům. Nikdy dřív nepotřebovala svého přítele Cola Hollanda tolik jako teď. Jenže on se od ní najednou odtahuje… a od všech ostatních také…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364367/big_za-zrcadlem-21q-364367.jpg 4.265

Alenka v říši zombií 2.

Horory, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Through the Zombie Glass, 2013

Kniha Za zrcadlem

Netti
20.09.2021

Hezké pokračování, přečteno rychle. Jedinou výtku mám ke stále se opakujícím problémům ve vztahu hlavních postav ...

katka639
14.07.2019

Prostě WOW! Bavilo mě to víc než první díl. Pohltilo mě to od první do poslední stránky. V AJ jsem ještě nic nečetla ale tuhle sérii chci dočíst, takže půjdu shánět originály, když zatím není přeloženo. Určitě doporučuji.

Lily-fairy
24.11.2018

Nedočteno. Opakování pořád toho samého dokola, a to od cca. půlky prvního dílu. Celý ten svět s dušemi jsem nepochopila. Jedna hvězda za nápad a obálku.

Tesset
07.10.2018

O maličko snesitelnější než první díl, ale stejně jediná mi sympatická postava byl Gavin, děj nic moc a - znovu nejedná se o retelling, kromě jména a bílého králíka spojitost s Alenkou žádná. Chování těch DĚTÍ (protože to dětí byly) vůbec neodpovídá jejich věku ... už jen slovní spojení "muži našich životů" v 17 mi přijde dooost přitažené za hlavu.

Fallen
07.09.2018

I druhý díl mne moc bavil, už se těším na třetí :) Mohli by pohnout s překladem ;)

Lucik100
22.07.2018

Kniha byla dobrá. Když jsem se začetla, tak jsem se nemohla odtrhnout.

warca
19.05.2018

Napínavé, strhující, čtivé.
Přesto trochu hloupé...
Perou se ve mně rozporuplné pocity a nemůžu se rozhodnout, jestli bylo pokračování to pravé.

lavička
24.04.2018

Do této knihy jsem si myslela že 2. díly jsou nudné. A tak jsem neočekávala nic obrovského, ale ono BOOOM!!
Do knihy jsem se ponořila a nepustila dokud jsem ji nepřečetla. Podle mě lepší jak 1. díl.