Temný duet

Kate Harkerová se nebojí tmy. Je to dívka, která loví příšery. A jde jí to víc než dobře. August Flynn je příšera, která se nikdy nemůže stát člověkem, i když po tom sebevíc touží. Je nestvůrou, které má v téhle hře zahrát svou roli. A zahraje ji – za jakoukoli cenu. Téměř šest měsíců poté, co se Kate a August poprvé potkali, se válka mezi monstry a lidmi stala realitou. August se stal vůdcem ve Verity, i když po této pozici nikdy netoužil, a Kate se živí jako lovkyně nestvůr v Prosperity. Pak se ale ze stínů najednou vynoří nová příšera, která se živí chaosem a oživuje vnitřní démony lidí, a Kate se musí vrátit do hlavního města, aby čelila monstru, které si myslela, že zabila, a démonovi ve svém nitru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335060/temny-duet-khq-335060.jpg 4.5101

Monstra z Verity (2.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Our dark duet (2017)

Kniha Temný duet

Tucaka

Moc jsem od dalšího dílu neočekávala, jelikož první díl pro mě byl ze začátku jeden velký zmatek. Až ve druhém díle jsem konečně pochopila důvod existence příšer. Možná mi tam chyběl nějaký románek. Čtení rozhodně perfektní, ještě dlouho budu dostávat z hlavy zakončení příběhu, který mě parádně dostalo, achjo takhle to nemělo skončit..

Lily-fairy

Dokonalé. Temné, drsné a zároveň plné naděje a moudrosti. O mnoho lepší než první díl a jedna z nejlepších knih, minimálně mezi YA

Horselen

Celý příběh byl dost krvavý a drsný, na můj vkus až moc. Rozhodně mě netěšilo, že na mnoho stránkách vystupoval odporný malchaj.
Každopádně tento díl byl o dost lepší než první, konečně jsem nemusela přemýšlet, co že se to vlastně děje a kdo je kdo.
Ale ten konec... Srdce zaplakalo, i když jsem to v hloubi duše věděla už na začátku bitvy.

gabice4

Tato kniha se mi líbila více než ta první, protože jsem už tak nějak pochopila o co jde. Myslím, že kdyby to bylo takto v reálném životě, tak už by lidstvo vyhynulo..... Na světě je mnohem víc násilí, za chvíli by bylo nestvůr daleko víc než lidí.... Jedná hvězda ubrána za konec příběhu....... Přála bych si ho jinak

wildXchos

Mnohem lepší než první díl. Postavy už nebyly tak naivní. Připadá mi ale, že se toho v knize až tak moc nestalo, většina příběhu se odehrála až na konci.

Hoshi

V hloubi duše jsem to tušila, ale stále jsem chovala naději, že se mýlím.
Pokračování je temné, krvavé, potkané strachem ... a nadějí. Druhý díl byl možná o krapku lepší, než první, i tak byl stejně čtivý a rychle odsýpal. Mrzí mě, že se s nimi musím rozloučit a další setkání bude stejně bolestivé, jako to první.

Knihomolka10

Tento díl se mi líbil o něco víc než první. Na začátku se děj trochu táhl a na setkání Kate a Augusta jsme museli čekat docela dlouho. Kate a August jsou skvělá dvojka, a proto mě mrzelo, jak to skončilo. Autorka se snažila o originální konec, který se jí opravdu povedl. A i když nebyl šťastný, tak tam prostě pasoval.
Obě knížky byly zajímavé a úžasné. Doporučuji všem.

Alethea_k

Asi jde vidět, že stárnu. Před 1,5 rokem jsem četla první díl a do světa i postav jsem se zamilovala. Teď už vnímám každý nedostatek, takže do poloviny příběhu bych knihu hodnotila 3*, nijak mě kniha neoslovila. Posledních 100 stran ale bylo protkáno akcí a napětím, zasloužily by si 5*. Takže udělat kompromis není na škodu. Jsem ráda že to dopadlo právě takto. Na druhou stranu se nesnaží nic dovysvětlit, uvítala bych pár kapitol navíc...