Temný duet

kniha od:

Temný duet obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Kate Harkerová se nebojí tmy. Je to dívka, která loví příšery. A jde jí to víc než dobře. August Flynn je příšera, která se nikdy nemůže stát člověkem, i když po tom sebevíc touží. Je nestvůrou, které má v téhle hře zahrát svou roli. A zahraje ji – za jakoukoli cenu. Téměř šest měsíců poté, co se Kate a August poprvé potkali, se válka mezi monstry a lidmi stala realitou. August se stal vůdcem ve Verity, i když po této pozici nikdy netoužil, a Kate se živí jako lovkyně nestvůr v Prosperity. Pak se ale ze stínů najednou vynoří nová příšera, která se živí chaosem a oživuje vnitřní démony lidí, a Kate se musí vrátit do hlavního města, aby čelila monstru, které si myslela, že zabila, a démonovi ve svém nitru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335060/temny-duet-khq-335060.jpg 4.4160
Série

Monstra z Verity 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Our dark duet, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Temný duet

Přidat komentář
whiolet
31. března

Asi mám problém. Nebavil mě ani první ba ani druhý díl, bylo to takové nemístné, neslané.
Očekávala jsem větší romantickou linku mezi Augustem a Kate, uvítala bych i zajímavější a sarkastictejsi vedlejší postavy.
Tohle byla na můj vkus nuda.

Allka
06. března

Dočteno... Bolí to...


Ivet1990
26.09.2020

Musím uznat, že druhý díl se líbil o něco víc jak první. Přišlo mi, že dějová linie byla propracovanější a byla víc nabytá akci než v prvním díle. Co se týče konce, tak do poslední chvíle jsem stále čekala, že to dopadne úplně jinak než jak to vše dopadlo. I pře hořko-sladký konec jsem si i druhý díl užila.

barbb8k
30.08.2020

Když začínám psát tuto recenzi, tak jako první věc mě napadne...
Všichni říkají, že tento díl byl horší než předchozí, jenže já se v tomto směru liším. Mně se líbil o hodně víc.

Sice tu zase nebylo tolik akce, které by se z nápadu této knihy dalo vytřískat, ale i tak jí tu bylo více než v prvním díle.

Hlavní hrdinka mi začala v tomto díle připadat více nesympatická. Nevím proč.
Romantická linka je ale zase promyšlenější a lépe napsaná. Už to není takové to: nenávidím tě a po dvou stranách ti chci dát pusu.


Celkově: podle mě by autorka mohla z celého tohoto světa, postav a myšlenky dostat víc, ale i tak je to moc pěkná oddechová série.

Deia
03.05.2020

Prvú časť série, Divokú píseň, som čítala pred necelými dvoma rokmi a myslela som si, že si ju pamätám trochu lepšie. Asi aj preto sa mi táto, druhá časť, páčila menej. Prišla som na to, že udalosti z prvej knihy si pamätám len minimálne, takže spočiatku som bola dosť zmätená odkazmi na to, čo sa stalo v predchádzajúcej časti. Kniha sa mi ale aj tak čítala dobre, bolo tam dosť akcie, v podstate žiadna romantická linka (to oceňujem) a celkovo bola dosť napínavá. Problém som mala s tým, že ani August, ani Kate mi tentoraz nejak neprirástli k srdcu (zdá sa mi, že v prvej časti sa mi páčili viac). Tiež sa mi celkom páčil koniec, bol dosť nečakaný. Ku knihe sa určite ešte raz vrátim, chystám sa ju prečítať hneď po tom, čo si znova prečítam prvú časť, možno ju takto ocením viac.

Sixtinka144
09.04.2020

REREADING
Knihu jsem dostala před dvěma lety od mého přítele a hned jsem se do ní pustila. Ještě aby ne, první díl byl naprostá pecka a tohle je navíc konec celé série. Když jsem knihu dočetla, byla jsem nadšená a zároven hrozně smutná. Tohle nemůže být konec tak dokonalého světa, nebo ano? A stejně se cítím i nyní, po dvou letech... Strašně moc si vážím a cením autorku za konec knihy.. Je mi úplně jesné, že za něj musela dostat hrozně moc negativních komentářů, ale za mě? Dokonalost, dokonalost a ještě jednou dokonalost. Teda ne, že se mi ten konec líbil, nebo že bych si to přála, ale dodalo to celému příběhu na uvěřitelnosti. Samozřejmě jsem stejně jako poprvé probrečela celý závěr, i když to vlastně dopadlo dobře. Tahle kniha se stala takovou menší srdcovkou, a určitě si ji v budoucnu přečtu znovu. Jo a za mě ještě lepší než jednička... 100 procentně doporučuji.

makul
22.12.2019

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli dát 4 nebo 5 *. Ze začátku mě kniha nebavila a její čtení jsem neustále odkládala. Pravdou je, že první díl jsem četla už před nějakou dobou, ale i tak...
Potom jsem si ale řekla, že knihu prostě dočtu. Znovu jsem se dostala do této série a musím říct, že konec se mi neskutečně líbil. Právě kvůli němu nakonec přeci jen dávám 5 * .

julythreemosen
12.10.2019

Tohle bylo hodně dobré. V rámci čtení dlouhaletých restů jsem se pustila do závěru této dualogie a wow, do příběhu jsem se ponořila neskutečně rychle. Tento díl se mi líbil ještě mnohem víc, než Divoká píseň, bylo to temné, fascinující, čtivé... Moc se mi líbil vývoj postavy Augusta, ale především Kate... Všechno bylo na této knize perfektní (snad až na... kdo četl, ten ví...).

1