Noční škola

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když všichni lžou, komu se dá věřit? Allie nesnáší školu. Její bratr utekl z domova. Právě skončila ve vězení. Opět. A teď ji rodiče posílají pryč na internátní školu. Když všichni lžou, komu má věřit? Ale ke svému překvapení, místo aby internátní školu nenáviděla, Allie je spokojená. Najde si přátele. A pozná Cartera, zádumčivého samotáře, který ji od začátku přitahuje. Krymská akademie ovšem není obyčejná škola. Studenti – a dost možná i někteří učitelé – skrývají tajemství. A ze školy se pro Allie brzy stane velmi nebezpečné místo…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188803/nocni-skola-188803.jpg 4.3109
Série

Noční škola 1.

Žánr
Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Night a School, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Noční škola

Přidat komentář
Lučina7
21. listopadu

Nádherná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem.

Hermiona419
07. května

Tuhle knížku jsem si zamilovala! Taková příjemná oddechovka :-) Vřele doporučuji!!!


Sarajana
13.05.2019

velmi zajímavý příběh, kniha se mi líbila, je to fajn čtení

Lily-fairy
17.02.2019

Fajn oddechovka. Ale jsem jediná, komu přijde, že vždy, když se máme něco dozvědět, tak autorka akci utne a místo toho nám to někdo převypráví?

Emikooo
26.03.2018

Na to, jak byla dlouhá, jsme se toho vlastně moc nedozvěděli:-/ Občas bylo těžší se donutit pokračovat ve čtení. Ale nápad to nebyl špatný

Ailee
18.02.2018

Hm... nemůžu říct, že by kniha byla špatná, ale taky nebyla přímo dobrá. Celou dobu už od začátku víme, že na Krymské škole je něco špatně. Postavy se často chovají podivně, ten, o kterém všichni říkají, že je "bad boy", je vlastně ten správňák, a ten, který má být to zlatíčko, nakonec není tak bez poskvrnky. A ano, přátelé, máme tu oblíbený milostný trojúhelník. Pro mně se kniha se svými 400 stránkami, zakončenými jen mlhavými odpověďmi na všechny otázky a poněkud ne příliš fascinujícím vyvrcholením, dost táhla. Takže mě nepřekvapuje, že si spousta lidí druhý díl již nekoupila a celá série u nás nevyšla.

vlkove
31.07.2017

Kniha není špatná ale ani dobrá, začátek je zbytečně dlouhý a stejně tak celá kniha, 300 stran by bohatě stačilo. Rozvleklé tempo knize škodí, postavy nejsou moc vykreslené a kniha se stává nudnou. Hlavní myšlenka není špatná ale odhalení které přichází po straně 300 je spíše vysvobozením od nudy než objevným zvratem. Určitě najdu mnohem lepší knihy s tématem ,,záhadné,, školy, které mají spád.

Lucieza2002
28.05.2017

Nečekala jsem od téhle knihy moc, ale zamilovala jsem si ji! (Hlavně Cartera) Je to vážně skvělá knížka a rozhodně stojí za přečtení!

1

Doporučujeme

Vražedná léčba
Vražedná léčba
Záchrana Lilandgarie
Záchrana Lilandgarie
Smrt kouzelného džina
Smrt kouzelného džina
Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje...
Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje...