Levianka Levianka komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

PRO MĚ - jedním slovem - WAU. Tolik emocí, co nám tady tato kniha nabízí a dává PÁNEJO ... opravdu mnoho, já když píši něco ke knížkám tak většinou nepíši co se v ním odehrává od toho máme přeci anotaci, ale to co mi ta kniha dala, jak se citím po dotčení ... a tady to byl masakr, vlastně je to úplně obyčejný příběh, ale nabitý EMOCEMI. Úžasný fakt doporučuji, knihu neodložíte dokud nedočtete (jo a asi bych to nedoporučovala maminkám co jsou na pokraji emočních sil)

07.02.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Todle teda bylo něco, kniha je skvěle napsaná - dost reálně a já ji baštila po celou dobu čtení a navíc, když jdu teď na houby tak si na ni vzpomenu. Doporučuji

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Tak to bylo skvělé, vážně :) Hltala jsem každé slovo! pro mě originální , zároveň smutné i úsměvné ... bavilo mooc :)

15.12.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Příběh, který Vás chytne za srdce, ale úplný achhh :) chybělo. Knihu doporučuji, líbílo se mi to moc.

10.11.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělé, tak čtivé, nemohla jsme se odtrhnout. Moc doporučuji, třeba i tomu kdo začíná číst, protože po této knížce budete chtít číst dál a dál dál :)

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Bylo to čtivé i napínavé , ale závěr mi přišel až jako mooc náhoda. Kniha se mi, ale líbila a doporučila bych ji dále

29.10.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

(SPOILER) Tato kniha se buď líbí a nebo nelíbí - odehrává se v jednom dni, ale i přesto se v knize vracíme do vzpomínek. Mě se líbila a musím, říct, že jsme v ní i listovala, protože jsme byla teda zvědavá jak to dopadne s jednou z postav. Kniha je čtivá a mě se líbila. Není to žádný wau, ale nenáročná knížka to je :)

22.11.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Ale jooo , čtivá kniha byla, Líbí se mi styl psaní autorky, ale u této knihy já strašpytlík se vůbec nebála :)

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

(SPOILER) Moc moc se mi kniha líbila, čtivá a napínavá a stále člověk může hádat kdo to teda je ??? Ikdyž , když se nad tím člověk zamyslí hned na začátku tak je to přeci jasné :)

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Proč jsem si nepřečetla, že to bude mít 5 dílů??? A u nás jsou zatím jen 3. Po první 70 stránkách jsme tomu propadla a prostě musela jsme číst dál a dál ... dneska si rezečtu hnedka 2 díl a moc se na to těším. Knížka je opravdu boží, pořád se tam něco děje a drží Vás v jejich světě a nechce Vás pustit :) za mě doporučuji a když čtu tuto knížku ...tak se mi příběh odvíjí před očima...

25.04.2022 5 z 5

Na viděnou příští léto Na viděnou příští léto Elin Hilderbrand

Tak tenhle příběh :) byl úplně reálný, krásný , prostě přesně taková jaký píše opravdový život :) a může se doopravdy stát. Za mě příběh byl opravdu moc krásný , smutný zároveň ....ale takový život přeci je, tak si ho nenechme proklouznout a uvědom me si co je na světě nejdůležitější :)

14.02.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velmi orginální příběh, který Vás nutí číst dál a dál. A nutí také k zamyšlení co bych udělala asi já na kdybych byla v kůži hlavní hrdinky??? nooo co by jste kdi udělal???

04.11.2021 4 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Knihu jsem si koupila na doporučení *knihankov a mě se teda líbila , mohli bychom se možná dozvědět více o hlavních postavách , ale možná to byl záměr autora. Ale jo kdo miluje vyvražďovačky tak jo

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

(SPOILER) OMG :) Hladové hry miluji, jako knížku jsem četla jen ten 3. díl, který byl ,ale rozhodně lepší než 3 a 4. díl filmu. Každopádně knižka by možná mohla být kratší, a co ten Snow? no hodně jsme četla, že ho tady to mládí jako omlouvá jak se pak chová jako starší, ale podle mě ne - byl to vždy jen SOBEC- vždyť svým způsobem měl všechno - rodinu co ho miluje, přátelství i čistou lásku, jo možná by to všechno neměl kdyby se tak nechoval tak jak se choval, ale mohl se změnit v průběhu příběhu ... a to on nééé ...a kdo by nemiloval Sejana ooo ten mě hodněě mrzel...

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Tato kniha byla skvělá - ze začátku jsme měla pocit, že se to bude točit kolem jednoho pocitu furt a furt dokola , ale ono vlastně taky, že joooo , ale kam až to dostalo hlavní postavy :) bylo skvělé, použila jsem i kapesník, ale i úsměv na tváři :) Kniha je hlavně o citech pocitech a možná, že si z ní odnesete jednu nejdůležitější věc a to je komunikace mezi námi a našich pocitech (ať už krásných nebo naopak těch smutných) ...Doporučuji

18.11.2021 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

(SPOILER) Zajímavá kniha rozhodně byla a OMG toto si musíte přečíst - doporučuji a ještě mě zajímá jak to spisovatele vůbec mohlo napadnout?? Který rodič by nechal svoje dítě rozpojit ???

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Tak tudle knihu jsem přečetla za jeden večer. Osobně se mi moc líbila a příběh mi hezky plynul před očima. Osobně se mi TÉMA knihy moc líbílo. Není to nic pro náročného čtenáře - řekla bych taková hezká oddechovka.

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Tak todle byla naprostá bomba - fakt! Navíc jsme koupila knihu velmi levně :) Ale byla skvělá, kolikrát jsme se za tu dobu co jsme ji četla dojala :) knihá má snad vše - lásku, přátelství, rodinu, dvě dějové linky, čas, budoucnost, přítomnost, minulost a hustou mlhu :) za mě TOP!

04.11.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Ježíš já se bála , ale já patřím mezi srababy :) velmi čtivé a mě se to moc líbilo a tak mám doma další knihy od této spisovatelky.

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Ta obálka úplně láká :), že ??? ano ano je to taková nenáročná romantika , která je trošku předvídatelná , ale jako oddychovka - můžu jedině doporučit :)

26.01.2022 4 z 5